Üvey Anne 2. Bölüm 2. Fragman İzle

22.06.2023
711
Üvey Anne 2. Bölüm 2. Fragman İzle

Üvey Anne” dizisinin yeni bölümünde, Faruk Biricik aşkını kaybettikten sonra çocuklarıyla birlikte İstanbul’daki malikanesine döner. Ancak, onlarla birlikte gelen Serap’ın niyetleri hakkında habersizdir. Aslında, Serap başlangıçta isteksizce onlarla gelmiştir.

Faruk Gencer’in eşinin ölümünden sonra çocukların yalnız kalmaması için onlarla ilgilenecek en doğru kişinin Serap olduğunu düşünülmüştür. Ancak Serap’ın gerçek niyetleri çocuk bakıcılığından ziyade malikane hanımı olmaktır. Amacı, Faruk’u etkilemek için çocukları kullanmak ve elinden geleni yapmaktır. Serap’ın niyeti sadece Faruk’un evine değil, kalbine de girmektir.

Ancak Serap’ın hesaba katmadığı engeller ortaya çıkacaktır. Faruk Bey’in kızı İpek, insanın arkadaşı ve efsunun yakın dostu olan Serap’ın yakınlığına karşı çıkacak ve ilişkilerini engellemeye çalışacaktır. İpek, arkadaşı Efsun’un ölümünden sonra Faruk’a yakınlık duymaya ve ilgi duymaya başlar. Şimdi Serap, Faruk’tan kıskanacak ve onların arasında başlayacak olan ilişkiyi engellemeye çalışacaktır.

Bu şekilde, “Üvey Anne” dizisinin ikinci bölüm fragmanında gösterildiği gibi hikaye ilerleyecektir. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi vakitler ve hoşça kalın!

Üvey Anne 2. Bölüm 2. Fragman İzlemek İçin Tıklayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.