Üvey Anne 7. Bölüm Fragmanı İzle.. Üvey Anne 7. Bölüm ATV Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. – Muhabir

31.07.2023
509
Üvey Anne 7. Bölüm Fragmanı İzle.. Üvey Anne 7. Bölüm ATV Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. – Muhabir

[ad_1]


Haber albümü için resme tıklayın

ATV’nin yeni dizisi Üvey Anne her hafta Pazartesi günleri 20.00’da izleyenleri ile buluşmaya başladı. Dizide, Dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile ekranda görsel şölen yaratacak olan Üvey Anne, alışılagelmiş yaz dizilerinin aksine dramatik tasarımı ile bir babanın çocuklarına olan bağlılığının duygu dolu hikâyesini ekranlara getirecek. Üvey Anne Her Pazartesi 20.00’da Yeni Bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanacaktır. Üvey Anne Dizisinin Oyuncuları Kimdir? Üvey Anne Dizisinin Konusu Nedir? Merakla beklenen Üvey Anne Bugün 7 Ağustos Yeni Bölümde neler olacak? Üvey Anne 7. Bölüm Fragmanı İzle.. Üvey Anne 7. Bölüm ATV  Yeni Bölüm Fragmanı İzle..

Üvey Anne 7. Bölüm Fragmanı İzle.. Üvey Anne 7. Bölüm ATV Yeni Bölüm Fragmanı İzle..

Üvey Anne 7. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Üvey Anne 6. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Üvey Anne Oyuncuları Kim?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Bengü Ergin, Nehir Gökdemir, Doruk Öztürk, Ali Yerlikaya, Ecenaz Üçer, Yasemin Nil Yılmaz, Ecenaz Üçer, Duygu Erokan, Göker Ersivri, Deniz Hiracan, Selinda Nur Keküllüoğlu gibi başarılı oyuncular ile çocuk oyuncu Emir Kaan Özkan yer alıyor.

Üvey Anne Dizisi Konusu Nedir?

Yapımcılığını H. Hakan Eren’in üstlendiği ONN Medya imzalı “Üvey Anne”nin senaryosunu Yasemin Kırbaş’ın kaleme alıyor. Gerçek bir hikâyeden esinlenilen dizinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli oturuyor. Dizinin müzikleri ise Eser Taşkıran imzası taşıyor.

Dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile ekranda görsel şölen yaratacak olan Üvey Anne, alışılagelmiş yaz dizilerinin aksine dramatik tasarımı ile bir babanın çocuklarına olan bağlılığının duygu dolu hikâyesini ekranlara getirecek.

Üvey Anne 7. Bölüm Fragmanı İzle.. Üvey Anne 7. Bölüm ATV Yeni Bölüm Fragmanı İzle..[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.