Veda Mektubu 22. Bölüm Fragmanı İzle.. Veda Mektubu Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle.. – Muhabir

31.07.2023
491
Veda Mektubu 22. Bölüm Fragmanı İzle.. Veda Mektubu Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle.. – Muhabir

[ad_1]

Veda Mektubu 22. Bölüm Fragmanı İzle.. Veda Mektubu  Yeni Bölüm Fragmanı  Kanal D İzle..  Kanal D’nin çok sevilen ve merak edilen dizisi Veda Mektubu yeni sezon da yeni bölümüyle izleyenleri ile buluşuyor. Veda Mektubu her Pazartesi 20.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.. Yeni sezonda merakla beklenen dizide neler oldu? Veda Mektubu dizisinde izleyenleri ne bekliyor? Veda Mektubu son bölümde neler oldu? Veda Mektubu 22. bölüm yeni sezon yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında İzleyenleri ile buluşacak. Merakla beklenen Veda Mektubu 22. bölüm 7 Ağustos Pazartesi 20.00’da Kanal D ekranlarında.. Veda Mektubu 22. Bölüm Fragmanı İzle.. Veda Mektubu Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle..

Veda Mektubu 22. Bölüm Fragmanı İzle.. Veda Mektubu Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle..

Veda Mektubu 22. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Veda Mektubu 22. Bölüm 2. Fragmanı İzle..

Veda Mektubu 21. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzle..

Veda Mektubu Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Veda Mektubu Dizisinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım, Bennu Yıldırımlar, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan, Elena Viunova gibi birçok başarılı oyuncu  yer almaktadır.

Veda Mektubu Dizisinin Konusu Nedir?

Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve başka hayatlar kurmuşlardır.

Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Ziya’nın ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur.

Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur’un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her hamlesini özenle tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Ziya’nın yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir kez daha kesişir.

Yarım kalan ne varsa bu kez de Aslı ve Mehmet’in aşkına engel oluşturur. Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını güvende tutmak için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan mı çıkaracaktır? Ziya, kendi kaderini yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm engelleri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir?  Yoksa onlar da Ziya ve Alanur’un yıllar önceki kaderini mi paylaşacaktır?

Veda Mektubu 22. Bölüm Fragmanı İzle.. Veda Mektubu Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle..[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.