Veda Mektubu Bugün Yok mu? 02 Mayıs 2023 Veda Mektubu neden yok? Veda Mektubu yeni bölüm olacak mı?

Kanal D ekranlarının sevilen yapımlarından biri olan Veda Mektubu gündemin öne çıkan yapımlarından oldu. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan yapım bu akşam yayın akışında yer almadı. Veda Mektubu dizisinin sevenleri ise yapımın neden …

02.05.2023
1.223
Veda Mektubu Bugün Yok mu? 02 Mayıs 2023 Veda Mektubu neden yok? Veda Mektubu yeni bölüm olacak mı?

Kanal D ekranlarının sevilen yapımlarından biri olan Veda Mektubu gündemin öne çıkan yapımlarından oldu. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan yapım bu akşam yayın akışında yer almadı. Veda Mektubu dizisinin sevenleri ise yapımın neden yayınlanmadığı hakkında araştırmalar yapmaya başladı. Peki Veda Mektubu neden yok? Veda Mektubu neden yayınlanmadı, yeni bölüm ne zaman?

Tüm detaylar içeriğimizde…

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım gibi başarılı isimlerin yer aldığı Veda Mektubu ekranların en sevilen dizilerinden biri haline geldi.

27 Şubat 2023 tarihinde Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Veda Mektubu dizisi pazartesi günleri izleyicileriyle buluşuyor.

Most Production imzalı yapımın yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş üsteleniyor. Her bölümüyle ilgi gören Veda Mektubu dizisi bu akşam yayınlanmadı.

Senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram türündeki dizinin neden yayınlanmadığı ise merak konusu oldu.

Veda Mektubu Neden Yok? Veda Mektubu Niye Yayınlanmadı?

Bu akşam Kanal D yayın akışında yer almayan Veda Mektubu dizinin neden yayınlanmadığı belli oldu. Yaşanmış gerçek bir hikayeyi anlatan Veda Mektubu 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla ekranlara gelmeyecek. 

Dizinin yerine saat 20.00’de Ip Man: Kung Fu Ustası adlı yabancı film yayınlanacak.

Veda Mektubu Yeni Bölüm Ne Zaman?

1 Mayıs 2023 tarihinde yayınlanmayan Veda Mektubu’nun 10. Bölüm fragmanı yayınlanmadı. Sevilen Veda Mektubu’nun 10. bölümünün 8 Mayıs Pazartesi günü yayınlanması bekleniyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.