Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Ya Çok Seversen Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle.. – Muhabir

03.08.2023
179
Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Ya Çok Seversen Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle.. – Muhabir


Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Ya Çok Seversen  Yeni Bölüm Fragmanı  Kanal D İzle..  Kanal D’nin çok sevilen ve merak edilen dizisi Ya Çok Seversen yeni sezon da yeni bölümüyle izleyenleri ile buluşuyor. Ya Çok Seversen her Perşembe 20.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Yeni sezonda merakla beklenen dizide neler oldu? Ya Çok Seversen dizisinde izleyenleri ne bekliyor?  Ya Çok Seversen Bugün 6. bölüm yeni sezon yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında İzleyenleri ile buluşacak. Merakla beklenen Ya Çok Seversen 6. bölüm 10  Ağustos Perşembe 20.00’da Kanal D ekranlarında.. Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Ya Çok Seversen Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle..

Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Ya Çok Seversen Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle..

Ya Çok Seversen 6. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Ya Çok Seversen 5. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzle..

Ya Çok Seversen Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Ya Çok Seversen Dizisinde Kerem Bürsin Hafsanur Sancaktutan Hatice Aslan Şerif Erol Cemre Ebbuziya Nazmi Kırık Aziz Caner İnan Mine Kılıç Oğulcan Arman Durukan Çelikkaya Özgün Akaçça Lara Aslan Adin Külçe Arven Yavuz gibi birçok başarılı oyuncu  yer almaktadır.

Ya Çok Seversen Dizisinin Konusu Nedir?

Hayatını yurt dışında geçiren Ateş, babasının ölümü sebebiyle yıllar önce terk ettiği  İstanbul’a geri dönmek zorunda kalır. Yolu ailesini bulmak için dolandırıcılık yapan sahte gelin Leyla ile kesişir. Aralarındaki inkar edilemez çekime rağmen Leyla’nın attığı bir tokat ile ayrılırlar. Ateş vasiyet açıklanır açıklanmaz dönmenin planını yaparken beklenmeyen olur. Babası sadece ona değil tüm aileye bir sürpriz yapmıştır. Ateş mirastan men edilmek pahasına vasiyeti reddeder ama geçmişle ilgili öğrendiği bir sır kararını değiştirir. Bu sırada Leyla ailesinden kalan kolyeyi kaybettiği için otele döner ve öfkeli damada yakalanır. Kaçarken nereye gittiğini bilmediği bir arabaya biner. Ateş ve Leyla’nın yolları tekrar kesişecektir. İkisi de hayatlarının tamamen değişeceğinden henüz habersizdir.

Ya Çok Seversen 6. Bölüm Fragmanı İzle.. Ya Çok Seversen Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle..YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.