Yalı Çapkını 36. BÖLÜM İZLE – Star TV Yalı Çapkını izle – Yalı Çapkını TEK PARÇA FULL İZLE

09.06.2023
470
Yalı Çapkını 36. BÖLÜM İZLE – Star TV Yalı Çapkını izle – Yalı Çapkını TEK PARÇA FULL İZLE

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un paylaştığı Star TV’nin yeni dizisi Yalı Çapkını’nda merakla beklenen 36. bölüm ekranlara gelecek. Dizinin heyecanla beklenen bölümü 2 Haziran Cuma günü yayınlanacak. Dizinin meraklıları arama motorlarında Yalı Çapkını 36. Bölüm izle, Yalı Çapkını TEK PARÇA FULL HD İZLE, Yalı Çapkını yeni bölüm izle konularını araştırıyor. İşte detaylar..

Gaziantepli bir ailenin oğullarını evlendirmek için kız bulma çabasıyla gelişen olayları anlatan Yalı Çapkını, 36. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Her hafta cuma günleri yeni bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Yalı Çapkını için seyirciler arama motorlarında Yalı Çapkını 36. Bölüm izle, Yalı Çapkını tek parça izle konularını araştırıyor. İşte detaylar…

YALI ÇAPKINI 36. BÖLÜM İZLE 🎬

STAR TV YALI ÇAPKINI TÜM BÖLÜMLERİ İZLE

YALI ÇAPKINI 36. BÖLÜM KONUSU

Ferit, Seyran’ın mektubunu aldıktan sonra dört bir koldan onu aramaya başlar. Abidin, Suna’nın Saffet’le evlendiğini öğrenir ve kahrolur. Seyran ise kendinde değildir. Hattuç’la Antep’e geldiklerinde konağın Tarık ve korumalarla çevrili olduklarını görür. Ferit, Seyran’ın Antep’te olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Antep’te alır ve Seyran’la Vakkas Usta’nın dükkanında buluşur. Sonrasında ise Seyran’a tekrar beraber kaçmayı teklif eder. Tarık, Seyran’ın peşini bir an olsun bırakmamaktadır. Yalıda ise işler yolunda değildir ve bir sürpriz daha yaşanır.

 

 

YALI ÇAPKINI 36. BÖLÜM İZLE 🎬

STAR TV YALI ÇAPKINI TÜM BÖLÜMLERİ İZLE

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.