Yalı Çapkını’nın Orhan’ından İtiraf: “Üçüncü Metrede Yere Yapıştım”

Son dönemlerde gündemde olan dizilerin başrol oyuncuları, yakın kadraja alınmış durumda. Her hareketleri, her açıklamaları magazin gündeminde sık sık dikkat çeken konular arasında yer alıyor bildiğiniz gibi. Bu isimlerden bir tanesi de Yalı Çapkını …

23.04.2023
1.166
Yalı Çapkını’nın Orhan’ından İtiraf: “Üçüncü Metrede Yere Yapıştım”

Son dönemlerde gündemde olan dizilerin başrol oyuncuları, yakın kadraja alınmış durumda. Her hareketleri, her açıklamaları magazin gündeminde sık sık dikkat çeken konular arasında yer alıyor bildiğiniz gibi. Bu isimlerden bir tanesi de Yalı Çapkını’nın Orhan’ı Emre Altuğ. Kendisi yürekleri ağza getiren düşüş hikayesini, Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü bayram özel programında anlattı. Gelin birlikte bakalım…

54 yaşındaki ünlü şarkıcı Emre Altuğ, Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü bayram özel programında anlattıkları ile yürekleri ağızlara getirdi.

Biz her ne kadar kendisini Kapış Kapış, Çifte Kavrulmuş, Aşk-ı Kıyamet, Su Gibisin gibi şarkılarla hatırlasak da, hatırı sayılır bir oyunculuk deneyimi var kendisinin.

Bahsetmek gerekirse 1993’te Tersine Dünya sinema filmi ile başladığı bu serüvenini; Tatlı Hayat, Lise Defteri, Avrupa Yakası, Elde Var Hayat, Güldür Güldür Show, Sihirli Annem, Kırmızı Oda gibi pek çok ekrana damgasını vuran dizi ile devam ettirdi. Bu arada pek çok yarışmada sunuculuk, reklamlarda marka temsilciliği ve seslendirmeler de yaptı.

Oyunculuk kariyerine devam eden Altuğ şimdilerde ekranların en popüler dizilerinden Yalı Çapkını’nda Orhan olarak karşımıza çıkıyor.

Başrol karakterimiz Ferit Korhan’ın babası Orhan Korhan kendisi.

Ayta Sözeri, Utku Ergin, Ekim Acun ve Ayla Balyemez ile birlikte katıldığı programda samimi açıklamalar ve itiraflar havada uçuştu.

Yalnızca televizyon dizileri ve sinemalarda değil, tiyatrolarda da rol alan Emre Altuğ, programda müzikalde yer aldığı zamanlara değindi.

2001 yılında Haldun Dormen Tiyatrosu’nda ‘Bir Kış Öyküsü’ müzikalinde Zeynel karakterini canlandırmıştı kendisi.

“Bir müzikal yaptık Dormen Tiyatrosu’nda uçalım dedik, ben Michael Jackson olayım dedim daha üçüncü metrede yere yapıştım.” diyen Emre Altuğ o dönemleri anlatırken hem güldürdü hem de korkuttu.

Altuğ anlatısının devamını “Rahmetli Ersin abi bana ‘Sezen de düşmüştü aynı şeyle’ demişti, o zaman iyi yani benim takla atmam lazımdı.” ifadeleriyle sona erdirdi.

Emre Altuğ o anıları bu şekilde anlattı:

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.