Yalı Çapkını’nın Son Bölümünde Seyran ve Diğer Oyuncuların Merak Edilen Kıyafetlerin Markalarını Bulduk!

Dün akşam Yalı Çapkını dizisi 29. bölümü ile karşımıza çıktı! Dizinin en heyecanlı bölümlerinden birisi olduğunu kabul etmek lazım. Abidin Suna’ya evlenme teklif etti. Duygusallığın en yüksek boyutlarında, salya sümük izlediğimiz bir sahneydi.  Ne …

07.05.2023
1.272
Yalı Çapkını’nın Son Bölümünde Seyran ve Diğer Oyuncuların Merak Edilen Kıyafetlerin Markalarını Bulduk!

Dün akşam Yalı Çapkını dizisi 29. bölümü ile karşımıza çıktı! Dizinin en heyecanlı bölümlerinden birisi olduğunu kabul etmek lazım. Abidin Suna’ya evlenme teklif etti. Duygusallığın en yüksek boyutlarında, salya sümük izlediğimiz bir sahneydi. 

Ne yazık ki Suna’yı istemeye gelen ve gizli psikopatlıkları ile bizi şaşkına çeviren ailenin garip bir teklifi de oldu. Seyran’ın ayrılacağını öğrenen aile, Suna’ya talip olduğu gibi Seyran’a da talip oldu. Seyran bu gerginlikle hemen Ferit’i aradı. O esnada Ferit uyurken Sultan odaya girip Ferit’in yanına uzandı. Ferit henüz uyurken terastan odaya giren davetsiz misafir  Pelo, Sultan’ı yatakta gördü. İnanamayacağımız olayların üst üste geldiği bölümde oyuncularımız şıklıklarıyla birbiriyle yarıştı. Hadi gelin dizide tercih edilen kıyafetleri inceleyelim.

Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.

”Bu içerik 15.04.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.”

Suna’yı istemeye geldikleri sahnede, Seyran’ın tercih ettiği beyaz kumaş üzerine siyah çizgili desenlerin olduğu elbisenin markası ”Fever!”

Desenli, pliseli elbise 2.199.50 TL burada.

Halis Ağa ile görüşmeye gelen Pelo’nun hanım abla olabilmek için tercih ettiği bordo elbisenin markası ”happy to wear!”

Drapeli, midi elbise 800 TL burada.

Suna’nın istemede giyindiği elbisenin omuz detaylarındaki açıklığın kapatılarak kombinlendiği elbisenin de markasını bulduk!

Pencere detaylı, saten elbise 699.95 TL burada.

Rahat tarzı ile görmeye alışkın olduğumuz Pelo’nun tercih ettiği çizgili bluz ve pantolonun markası ”Zara!”

Çizgili, triko bluz 359.95 TL burada.

Siyah, uzun pantolon 599.95 TL burada!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.