Yengesinin Durumu Ağır: Kanser Hastası Yengesinin Tedavi Parasını Çalan Ezel Bayraktar Yeniden Müge Anlı’da!

Geçtiğimiz aylarda Müge Anlı’ya damgasını vuran bir olaya şahit olmuştuk. Ömer isimli genç, kanser hastası yengesinin tedavi parasını alarak ortadan kaybolmuştu. Televizyon tarihinin en efsane dizilerinden birisi olan Ezel’e özenen genç adam, tıpkı …

22.06.2023
291
Yengesinin Durumu Ağır: Kanser Hastası Yengesinin Tedavi Parasını Çalan Ezel Bayraktar Yeniden Müge Anlı’da!

Geçtiğimiz aylarda Müge Anlı’ya damgasını vuran bir olaya şahit olmuştuk. Ömer isimli genç, kanser hastası yengesinin tedavi parasını alarak ortadan kaybolmuştu. Televizyon tarihinin en efsane dizilerinden birisi olan Ezel’e özenen genç adam, tıpkı dizideki gibi Ömer olan ismini Ezel Bayraktar olarak değiştirmişti. Yengesine Müge Anlı maddi açıdan destek olurken kendisini de hayallerine ulaştırmak için el uzatmıştı. Ezel Bayraktar bugün yeniden Müge Anlı’ya katıldı. İstenmeyen damat olan Ezel’in yengesinin de durumunun ağır olduğu belirtildi.

Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda bir kişi, kardeşinin, kanser hastası olan karısı için biriktirilen tedavi parasını alıp kaçtığını belirterek Müge Anlı’ya başvurmuştu.

İddiaların odağındaki kardeş yayına bağlanmıştı. Asıl adı Ömer olan genç, parayı da alıp kaçtıktan sonra E-Devlet üzerinden adını Ezel Bayraktar olarak değiştirmişti.

Artık hayatına Ezel Bayraktar olarak devam eden Ömer, yengesinin tedavi parasının tamamını harcamış fakat pişman olmuş. En büyük hayali oyuncu olmak olan Ezel, bir rol bulup çalışmaya başlarsa yengesine ve abisine olan borcunu kapatacağını söylemişti.

Müge Anlı bu süreçte Ezel’e birçok farklı yerden iş teklifleri geldiğini söylemişti. İşverenlerin çoğu yengesine olan borcunu bir an evvel kapatması için tekliflerde bulunuyordu.

Fakat Ezel bu işlerden hiçbirini beğenmemişti.

En sonunda ise bir mankenlik ajansına kaydolmuştu. Yengesine ise en kısa sürede borcunu ödeyecekti. Tedavi için vakti azalan yenge Tuğba’ya ise yardımseverler el uzatmıştı.

Bu sırada Ezel hakkında oldukça büyük iddialar ortaya atılmıştı. Güya Ezel yani Ömer, abisi olarak bilinen Mehmet’in oğluydu! Hatta Ömer, birlikte olduğu kadınları hamile bırakıp terk ediyordu!

Sosyal medyada oldukça ilgi çeken davada Ezel Bayraktar’ın popülerliği almış başını gidiyordu! Bayraktar, hayatının aşkını aramak için Kısmetse Olur’a katılmayı bile düşünmüştü.

Fakat daha programa katılamadan aradığı aşkı bulmuştu bile!

Üstünden aylar geçen dosyada bugün yeni bir gelişme yaşandı.

Ezel, yeni tarzıyla Müge Anlı’nın stüdyosundaki yerini aldı. Hatırlarsanız Müge Anlı, Ezel’i bir mankenlik ve oyunculuk ajansına yazdırmıştı. Ezel ise geçimini buradan sağlamaya çalışıyordu. Yengesi ise tedavi oluyordu.

Kötü haberi “Kalbimiz ve dualarımız onunla” diyerek Müge Anlı verdi. Tuğba, durumunun kötüleşmesiyle yoğun bakıma alınmış…

Bir ayakkabı dükkanında işe giren ve tiyatro kursuna yazılan Ezel, kurstan ayrılmış… “Ben tiyatrocu olamam. Bu bir aura işi, ben film ve dizi sektörü için doğdum” diyordu.

Haftada üç gün ayakkabıcıda çalışan ve kalan zamanında sosyal medyada içerik üreterek para kazanan Ezel, üstüne yapışan ithamlardan yorulduğunu, itibarının yerle bir olduğunu söylüyordu.

Tuğba ise eşine son bir şans vermiş ve mutlu bir geleceğe adım adım yürüyordu. Bunu da Müge Anlı’ya teşekkür ederek sağladılar.

Hatta kendisi Müge Anlı’ya teşekkür videosu göndermişti.

Ezel ise dertlerini saymaya başlamıştı. Ev arkadaşının kendisini terk ettiğini, kirayı ödeyemediğini, kazandığı paranın kendisine yetmediğini söylüyor. Üskürdar’dan Gaziosmanpaşa’ya gitmenin zor olduğunu belirten Ezel işe gitmeyi bu yüzden sevmediğini söylüyor.

Stüdyoya da sevgilisi ile birlikte gelen Ezel’in derdi büyüktü! Kız arkadaşıyla evlenmek istediğini fakat kızın annesinin buna izin vermediğini söyledi.

Söze giren Rahmi Özkan “Hala ne anlatıyorsun ya? Yengenin parasını almasaydın ya da zamanında verseydin tedavisi daha erken, daha farklı olurdu” diyerek isyan etti.

Müge Anlı ise ‘Bak açıkçası ben buraya seni yargılamak için çağırmadım. Haberim de yoktu açıkcası kurstan ayrıldığından… Bugüne kadar kendim için kimseden bir şey istemedim ama sizler için herkese seslendim. Seni tiyatro kursuna yazdırdılar arada ben varım diye. Oralar hep paralı. Bir öğrenci kaydolacak ki onlar da para kazansın.’ dedi.

Fakat Ezel gittiği yerlerde psikolojik şiddete maruz kaldığını belirtti. Bu yüzden ne işte ne de tiyatroda barınamamış…

Şimdi de sevdiği kızın annesinin ilişkilerine onay vermediği için depresyonda olduğunu söyleyen Ezel’e cevap Şevki Bey’den geldi. Şevki Hoca “Borcuna sadık olmayan birine kimse kızını bırak eşyasını bile vermez” dedi.

Kız arkadaşının bir izdivaç programıyla ünlendiği de ortaya çıktı. Fakat genç kız kendini göstermedi.

Ezel ise “Allah beni star yapsın, keşfedilmeyi bekliyorum” diye isyan etti…

YAZAR BİLGİSİ
At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.