Yeni Yaz Dizisi Vermem Seni Ellere Kadrosuna 3 Usta Oyuncu Dahil Oldu!

Haziran ayında ekranlara gelmesi planlanan ATV’nin yeni yaz disizi büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin başrolünde Emre Bey olacağı duyurulmuştu. Oyuncu kadrosu hız kesmeden oluşturulmaya devam ediyor. Son olarak oyuncu kadrosuna …

08.05.2023
178
Yeni Yaz Dizisi Vermem Seni Ellere Kadrosuna 3 Usta Oyuncu Dahil Oldu!

Haziran ayında ekranlara gelmesi planlanan ATV’nin yeni yaz disizi büyük bir merakla bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin başrolünde Emre Bey olacağı duyurulmuştu. Oyuncu kadrosu hız kesmeden oluşturulmaya devam ediyor. Son olarak oyuncu kadrosuna 3 usta isim dahil edildi.

Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/v…

ATV’nin Haziran ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanan yeni yaz dizisi ‘Vermem Seni Ellere’, başrol oyuncusu için geçtiğimiz günlerde yakışıklı oyuncu Emre Bey ile el sıkışmıştı.

Dikkatleri şimdiden üzerine çeken dizinin çekimleri bir doğa harikası olan Ordu’nun muhteşem atmosferinde çekilecek.

Gülbike Sonay Üte’nin senaristliğini yaptığı ve Ali Balcı’nın yönetmen koltuğuna oturacağı projenin kadrosuna 3 yeni usta oyuncu daha dahil edildi.

Daha önce Karadayı, Muhteşem Yüzyıl, Menajerimi Ara gibi dizilerde seyrettiğimiz ünlü aktör Fatih Al dizide huysuz ve geçimsiz br adam olan ‘Şakir’ rolüne hayat verecek.

Hikayesini büyük bir merakla beklediğimiz dizide köyün herkesin yardımına koşan şifacı ablasını ‘Peri’ rolüyle canlandıracak olan başarılı oyuncu Filiz Ahmet de yer alacak.

Dizinin başrolü Emre Bey’in hayat vereceği Mehmet’in dedesi İdris karakterine ise fenomen dizi Bizimkiler ile hala adından söz ettiren duayen oyuncu Cihat Tamer hayat verecek.

Karadeniz’in muhteşem manzaralarını şahitlik edeceğimiz dizinin 20 Mayıs gibi sete çıkması planlanıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.