Yeşil Vadi’nin Kızı 24. Bölüm Show TV 3 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

03.08.2023
518
Yeşil Vadi’nin Kızı 24. Bölüm Show TV 3 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

[ad_1]

Yeşil Vadi’nin Kızı 24. Bölüm Show TV 3 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm İzle.. Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve merakla beklenen gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan “Yeşil Vadi’nin Kızı“ Dizisi her hafta içi Saat 15.45 ‘de Show TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor! Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından büyük ilgi gördü. 3 Ağustos Perşembe günü 24. bölümüyle yayınlanacak olan ve merak edilen Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinde neler yaşanacak? Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin konusu nedir? Yeşil Vadi’nin Kızı Oyuncuları kimdir? Dizide bu gün neler yaşanacak? Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi hafta içi  her gün Saat 15.45 ‘de Show TV ekranlarında yayınlanacak. Yeşil Vadi’nin Kızı 24. Bölüm Show TV 3 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm İzle..

Yeşil Vadi’nin Kızı 24. Bölüm Show TV 3 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm İzle..

Yeşil Vadi’nin Kızı 24. Bölüm ‘de Neler Yaşanacak?

Yeşil Vadi’nin Kızı 24. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Yeşil Vadi’nin Kızı Dizisinin Konusu Nedir?

Show TV’nin yapımını Yeşil Yapım’ın üstlendiği yeni günlük dizisi “Yeşil Vadi’nin Kızı” yakında seyirciyle buluşuyor. Yayınlanan ilk tanıtım yüreklere dokunacak duygu yüklü bir hikayeyi gözler önüne seriyor. Show TV ekranlarında çok yakında hafta iç her gün yayınlanacak ve izleyicileri duygudan duyguya sürükleyecek yeni bir günlük  dizi başlıyor. Yeşil Vadi’nin Kızı; Melissa Çelik (Beren Gökyıldız) isimli, daha bebekken anne babasız kalıp yetiştirme yurtlarına düşmüş bir kız çocuğunun hayat serüvenini konu alıyor. Yayınlanan tanıtımda eziyet gördükten sonra sokaklarda kalan Melissa’nın, kendine bir ev ve bir  aile arama çabası gösteriliyor. Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu otururken, senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit kaleme alıyor. Genç kuşağın başarılı ismi Beren Gökyıldız’a Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Ece Gürer gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Yeşil Vadi’nin Kızı Dizisinin Oyuncuları Kimdir?

Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu otururken, senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit kaleme alıyor. Genç kuşağın başarılı ismi Beren Gökyıldız’a Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Ece Gürer gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Yeşil Vadi’nin Kızı 23. Bölüm Son Bölüm Tekrarı İzle..

Yeşil Vadi’nin Kızı 23. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla.. Yeşil Vadi’nin Kızı 23. Bölüm Show TV İzlemek İçin Tıkla..

Yeşil Vadi’nin Kızı 24. Bölüm Show TV 3 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm İzle..[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.