Yeşil Vadi’nin Kızı 66. Bölüm Fragmanı Show TV 2 Ekim Pazartesi Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

29.09.2023
282
Yeşil Vadi’nin Kızı 66. Bölüm Fragmanı Show TV 2 Ekim Pazartesi Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

Yeşil Vadi’nin Kızı 66. Bölüm Fragmanı Show TV 2 Ekim Pazartesi Yeni Bölüm İzle.. Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve merakla beklenen gündüz kuşağı dizileri arasında yer alan “Yeşil Vadi’nin Kızı“ Dizisi her hafta içi Saat 10.00’da Show TV ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor! Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından büyük ilgi gördü. 2 Ekim Pazartesi günü 66. bölümüyle yayınlanacak olan ve merak edilen Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinde neler yaşanacak? Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin konusu nedir? Yeşil Vadi’nin Kızı Oyuncuları kimdir? Dizide bu gün neler yaşanacak? Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi hafta içi  her gün Saat 10.00’da Show TV ekranlarında yayınlanacak. Yeşil Vadi’nin Kızı 66. Bölüm Fragmanı Show TV 2 Ekim Pazartesi Yeni Bölüm İzle..

Yeşil Vadi’nin Kızı 66. Bölüm Fragmanı İzle.. Yeşil Vadi’nin Kızı 2 Ekim Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Show TV İzle..

Yeşil Vadi’nin Kızı 66. Bölüm ‘de Neler Yaşanacak?

Yeşil Vadi’nin Kızı 66. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Yeşil Vadi’nin Kızı Dizisinin Konusu Nedir?

Show TV’nin yapımını Yeşil Yapım’ın üstlendiği yeni günlük dizisi “Yeşil Vadi’nin Kızı” yakında seyirciyle buluşuyor. Yayınlanan ilk tanıtım yüreklere dokunacak duygu yüklü bir hikayeyi gözler önüne seriyor. Show TV ekranlarında çok yakında hafta iç her gün yayınlanacak ve izleyicileri duygudan duyguya sürükleyecek yeni bir günlük  dizi başlıyor. Yeşil Vadi’nin Kızı; Melissa Çelik (Beren Gökyıldız) isimli, daha bebekken anne babasız kalıp yetiştirme yurtlarına düşmüş bir kız çocuğunun hayat serüvenini konu alıyor. Yayınlanan tanıtımda eziyet gördükten sonra sokaklarda kalan Melissa’nın, kendine bir ev ve bir  aile arama çabası gösteriliyor. Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu otururken, senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit kaleme alıyor. Genç kuşağın başarılı ismi Beren Gökyıldız’a Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Ece Gürer gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Yeşil Vadi’nin Kızı Dizisinin Oyuncuları Kimdir?

Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu otururken, senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit kaleme alıyor. Genç kuşağın başarılı ismi Beren Gökyıldız’a Sezin Bozacı, Onur Dikmen, Ece Gürer gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Yeşil Vadi’nin Kızı 65. Bölüm Son Bölüm Tekrarı İzle..

Yeşil Vadi’nin Kızı 65. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla.. Yeşil Vadi’nin Kızı 65. Bölüm Show TV İzlemek İçin Tıkla..

Yeşil Vadi’nin Kızı 66. Bölüm Fragmanı Show TV 2 Ekim Pazartesi Yeni Bölüm İzle..

YAZAR BİLGİSİ