Yılmaz Erdoğan’dan 20 yıl sonra bir ilk! Hem yazıp hem de oynayacak…

02.08.2023
563
Yılmaz Erdoğan’dan 20 yıl sonra bir ilk! Hem yazıp hem de oynayacak…

Ünlü yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan, son olarak 1995-2006 yılları arasında Star TV’de yayınlanan ‘Bir Demet Tiyatro’da oynadığı unutulmaz ‘Mükremin Çıtır’ karakteriyle TV ekranında yer almış, ardından birçok başarılı filme imza atmıştı. Geçtiğimiz yıl da ‘Aşkın Kıyameti’ ve ‘Cici’ adında dijital için kamele aldığı filmlerin ardından dinlenmeye karar veren Erdoğan, bu süreçte 20 yıl sonra ilk kez televizyon için bir proje yazmaya karar verdi.

Yılmaz Erdoğan'dan 20 yıl sonra bir ilk! Hem yazıp hem de oynayacak...

YILMAZ ERDOĞAN’DAN ‘İNCİ TANELERİ’

Ünlü oyuncu ve yönetmen Erdoğan, 20 yıl sonra bir ilke imza atarak, kendi yazıp yöneteceği ve başrolünde yer alacağı bir dizi çekecek. Bir melodramla televizyonda yer almaya hazırlanan Erdoğan’ın yeni dizisinin adı ise ‘İnci Taneleri’ olacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Yılmaz Erdoğan, şu günlerde senaryosunu yazdığı dizinin cast çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayacak. Dizinin yayınlanacağı kanal ise yakında netleşecek. Ancak kulislerde, Yılmaz Erdoğan’ın yeni dizi projesi ‘İnci Taneleri’nin Star TV’de yayınlanacağı ve dizide ‘Çok Güzel Hareketler’ ekibinden etkili isimlerin yer alacağı konuşuluyor.

Derleme: turkiyegazetesi.com.tr – Erdoğan Kan

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.