You 5. sezon ne zaman? You 4. sezon 2. kısım ne zaman başlayacak?

ABD merkezli online dizi ve film platformu Netflix’te You dizisi 9 Şubat’ta gösterime girdi. Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alan You dizisi 5. sezon ve 2. kısım çıkış tarihleri dizi severler tarafından araştırılıyor. Peki You dizsi 5. sezon ne zaman? You 2. kısım ne zaman başlayacak?

10.05.2023
160
You 5. sezon ne zaman? You 4. sezon 2. kısım ne zaman başlayacak?

Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alan You dizisi 4. sezon bölümleriyle 9 Şubat’ta platformdaki yerini aldı. En çok izlenen diziler sıralamasında zirveye yerleşen You dizisinin 4. sezon 1. kısımı 5 bölümden oluşuyor. Başrollerinde Joe Goldberg rolünde Penn Badgley’in yer aldığı dizide 5. sezon çıkış tarihi araştırılıyor. Peki You 5. sezon ne zaman? You 4. sezon 2. kısım ne zaman başlayacak?

You 5. sezon ne zaman?

You dizisi 4. sezon bölümleri 9 Şubat’ta Netflix’te yerini aldı. Platformun en çok izlenen dizilerinden olan You’nun 4. sezonu 2 kısıma ayrıldı. Dizinin 1. kısım bölümleri 9 Şubat’ta, ikinci kısım ise 9 Mart’ta ekranlara gelecek. You dizisi 4. seon gösterimi henüz sona ermedi. Dizinin 5. sezon çıkış tarihine ilişkin yayıncı kuruluş ve yapımcılardan henüz bir açıklama gelmedi.

You 4. sezon 2. kısım ne zaman başlayacak?

You dizisi 2. kısım bölümleri 9 Mart’ta yayınlanacak. Dizi 2. kısımda 5 bölümden oluşacak.

You dizisi 4. sezon ile final mi yaptı?

Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alan You dizisi 9 Şubat’ta 4. sezon bölümleriyle ekranlara geldi. Dizinin 4. sezonda final yapıp yapmayacağına ilişkin henüz bir açıklama gelmedi.

You dizisi uyarlama mı?

Dizi Caroline Kepnes’in 2014’te yayımlanan romanından uyarlanarak hayata geçirilmiştir.

You dizisi konusu ne?

Dizi sikolojik gerilim türündedir. New York’ta yaşayan Joe Goldberg (Penn Badgley) isimli bir kitapçının, dükkânına gelen Guinevere Beck’e (Elizabeth Lail) aşık olup onu öldürmesini konu ediniyor. Dizide Joe ilerleyen sezonlarda başka kadınlara aşık olup onların da hayatını kabusa çeviriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.