YÜREK ÇIKMAZI 24. BÖLÜM FULL İZLE – TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm izle – Yürek Çıkmazı dizisi son bölüm tek parça izle

16.05.2023
227
YÜREK ÇIKMAZI 24. BÖLÜM FULL İZLE – TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm izle – Yürek Çıkmazı dizisi son bölüm tek parça izle

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve herkesi ekran başına kilitleyen Yürek Çıkmazı‘nın 24. bölümü merakla bekleniyor. Kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının duygu yüklü hikayesini ekranlara taşıyan dizinin yeni bölümü hakkında arama motorlarında araştırılan Yürek Çıkmazı 24. bölüm full izle, TRT 1 Yürek Çıkmazı, TRT 1 canlı yayın izle, Yürek Çıkmazı yeni bölüm izle konularını ve son bölüm bilgileri araştırılıyor. Peki, Yürek çıkmazı bu akşam var mı? İşte detaylar…

Yürek Çıkmazı dizisi 24. bölüm izlemek için tıklayın

Yürek Çıkmazı dizisi tüm bölümleri izlemek için tıklayın

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Yürek Çıkmazı dizisinde heyecan dorukta. 24. bölümüyle 16 Mayıs Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek dizinin yeni bölümünü merakla bekleyen seyirciler, araştırmalara başladı. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği ve başrollerini Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Yürek Çıkmazı’nın 24. bölüm bilgilerini haberimizde derledik. İşte detaylar…

YÜREK ÇIKMAZI 24. BÖLÜM FULL İZLE - TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm izle - Yürek Çıkmazı dizisi son bölüm tek parça izle

YÜREK ÇIKMAZI 24. BÖLÜM KONUSU NE?

Baba evinden ayrılıp kendi ayaklarının üstünde durmaya başlayan Birsen hayatının en mutlu günlerini yaşıyordur. Ama Yılmaz onu mutsuz ve pişman etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Dündar’a çalışmaya başlayan Caner, Halil hakkında gerçekleri öğrenmek için Yılmaz’a gider, özellikle de Salkım Göreli’nin kim olduğunu öğrenmek istiyordur. Yılmaz bilmiyordur tabii Salkım’ın kim olduğunu, ama biliyormuş gibi davranır Caner’e. Birsen’i işten kovarsan bildiklerimi anlatırım der.

Dündar, Ali Fuat’ın kızının Zeynep olduğundan emindir nerdeyse. Halil içine çekildiği tuzağın farkındadır, Dündar’a gittiğinde onu bekleyen silahlı adamlar olduğunu görür.

Halil bu meseleyi çözemezse Zeynep’in hayatı tehlikeye girecektir. Canı pahasına koruyacaktır Zeynep’i. Yılmaz’ın akıl sağlığı günden güne bozulmaya başlar. Yalnız kalmıştır ve ihanete uğradığını düşünmektedir. Kader, planı için en uygun zaman olduğunu düşünerek harekete geçer. Zeynep ve Halil ise Kader’in ne yapmaya çalıştığını anlamak için ortak hareket ediyordur. Bu sırada Zeynep Halil’den şüphelenmeye başlamıştır, onun bu “parayı tercih ettim” oyununun arkasında başka bir iş olduğundan emindir. O hala tanıdığı bildiği Halil’dir. Halil her ne kadar yok öyle bir şey dese de Zeynep inanmaz artık.

Yürek Çıkmazı dizisi 24. bölüm izlemek için tıklayın

Yürek Çıkmazı dizisi tüm bölümleri izlemek için tıklayın

YÜREK ÇIKMAZI 24. BÖLÜM FULL İZLE - TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm izle - Yürek Çıkmazı dizisi son bölüm tek parça izle

YÜREK ÇIKMAZI OYUNCULARI KİMLER?
 • Ayça Bingöl,
 • Alp Navruz,
 • İrem Helvacıoğlu,
 • Cemal Toktaş,
 • Rozet Hubeş,
 • Özlem Ulukan,
 • Timur Ölkebaş,
 • Mesut Akusta,
 • Eylül Ersöz,
 • Bihter Dinçel,
 • Erhan Alpay,
 • Güler Ökten,
 • Alp Akar,
 • Aydan Şener,
 • Dilara Aksüyek.

Yürek Çıkmazı son bölümde; Göreliler, Ali Fuat’ın kızı Zeynep’in yaşıyor olduğunu öğrenince Halil’in kafasındaki tüm planlar suya düşer.

Şimdiden sonra daha zor bir sınavla karşı karşıya gelecektir. Vermesi gereken iki hayati sınavı vardır. Bir yandan Ali Fuat’ın masumiyeti için çabalarken, diğer yandan Görelilerin Zeynep’ten haberdar olmasını engellemelidir.

Bu süreçte ne yapması gerektiğinden emin olamayan Halil, en büyük düşmanlarından birinin kapısını çalıp yardım istemek zorunda kalır. Yaşananlar yetmiyormuş gibi bir de Caner’i Zeynep’ten uzak tutmak için yeni bir yöntem aramaktadır.

Zeynep’in ise aklı fikri Kader meselesindedir. Halil’den kaçmaya çalışsa da Kader’le ilgili her gelişme ikilinin yeniden bir araya gelmesine yol açacaktır. Bu sırada Feride ise babasının evliliğini hala hazmedememiştir.

Feride’nin tavırlarını yanlış anlayan Kıvanç ise karısından şüphelenmeye başlar. Bu sırada Yılmaz, Birsen ve Seray üzerindeki baskılarını daha da artırmıştır. Seray’ın evlendirilme kararı tüm ailede dengeleri değiştirir ve Birsen hayatında ilk kez babasına karşı çıkmak için bir adım atar.

Yürek Çıkmazı Geçtiğimiz Bölümde Neler Olmuştu?

Halil, Sefer Göreli’ye ortaklık teklifini iletir. Ali Fuat’ın masum olduğunu kanıtlamak için çıktığı bu yolda şok bir gerçekle karşılaşır. Göreli Ailesi, Ali Fuat’ın kızının yaşadığını biliyor ve uzun zamandır kızın kim olduğunu araştırıyordur. Zeynep’in hayatı tehlikededir, Halil’in en ufak bir hata yapmaması gerekiyordur. Kader ise Yılmaz’ın sonunu getirecek planı için harekete geçer. Halil, ses kaydını gönderen kişinin Kader olduğunu anlar. Zeynep çok kızgın olsa da Kader davası üzerinden Halil’le birlikte hareket etmeye başlar.

Seray’ı dershaneden bir erkek arkadaşıyla gören Yılmaz sinirden deliye döner. Namusunu ayaklar altına aldığını iddia ederek torununu evlendirme kararı alır. Birsen büyük bir yol ayrımına gelir, babası, Seray’a da aynı kaderi yaşatmak üzeredir. Caner, sırf Halil’in canını yakmak için Armağan’la iş birliği yaparak Zeynep’e yakınlaşmaya çalışır. Fakat Halil buna asla izin vermeyecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.