Yüz Yıllık Mucize 9. bölüm full izle | Yüz Yıllık Mucize son bölüm tek parça izle

18.05.2023
170
Yüz Yıllık Mucize 9. bölüm full izle | Yüz Yıllık Mucize son bölüm tek parça izle

Yüz Yıllık Mucize 9. bölümü bu akşam ekrana gelecek. Dizi perşembe akşamları Star TV’de yayınlanıyor. Yüz Yıllık Mucize 9. bölümde bu hafta Herkesten uzaklaşan Kemal ve Harika çok güzel bir gün geçirip aşklarını tazelerler. anan, hesabını kapamak üzere Kemal’i bulunduğu yere getirir ve ona kim olduğunu açıklar.

Star TV’nin fenomen dizileri arasında yer alan Yüz Yıllık Mucize 9. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı yapım farklı konusuyla dikkat çekiyor. Yüz Yıllık Mucize 9. bölümde Canan, Turgut’u köşeye sıkıştırmıştır. İşler her ikisi için de zorlaşır.

YÜZ YILLIK MUCİZE 9. BÖLÜM FULL İZLE

YÜZ YILLIK MUCİZE 9. BÖLÜM ÖZETİ

Harika’nın doğum gününde annesinden gelen çiçek evde büyük bir yankı uyandırır. Kemal’in bu konuda parmağı olduğundan şüphelenen Süreyya, onunla hesaplaşır ancak Kemal’in bir sırrına daha ortak olduğunu öğrenince dehşete düşer.

Herkesten uzaklaşan Kemal ve Harika çok güzel bir gün geçirip aşklarını tazelerler. Zeren’in ise annesinin Harika’ya yolladığı çiçek konusunda kafası çok karışıktır ve Cem’den yardım ister. Bu onları daha da yakınlaştırır.

Seray, Efe’ye hissettiklerini Aysel ve Miray’dan saklayamaz. Canan, Turgut’u köşeye sıkıştırmıştır. İşler her ikisi için de zorlaşır. Adnan ise konakla ilgili beklenmedik bir hamlede bulunur. Bu hamleden sonra Süreyya için evde kontrolü ele almak zorlaşır. Canan, hesabını kapamak üzere Kemal’i bulunduğu yere getirir ve ona kim olduğunu açıklar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.