Zuhal Topal üç ayda iki yarışmacısını kaybetti… Zuhal Topal’a bir acı haber daha

Yemekteyiz ve Sofrada programları ile pek çok ilden birçok yarışmacıyı konuk eden Zuhal Topal, son üç ayda ikinci şoku yaşadı. 6 Şubat’ta meydana gelen depremde Hataylı yarışmacı Levent Şahin’i kaybeden Zuhal Topal, bu kez eski yarışmacısı Meryem Koyuncu’yu trafik kazasında kaybetmenin şokunu yaşadı.

10.05.2023
1.162
Zuhal Topal üç ayda iki yarışmacısını kaybetti… Zuhal Topal’a bir acı haber daha

Hatay’da önceki gün bir kamyonun kontrolünü kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada, 12 kişi kaybetti, onlarca kişi yaralandı. Kazanın ardından hayatını kaybeden kişilerin kimlikleri belirlendi. Bu isimler arasında, 3 yıl önce Zuhal Topal’ın Sofrada isimli programında yarışan isimlerden Meryem Koyuncu’nun da yer aldığı öğrenildi.

GELİNİYLE BİRLİKTE YARIŞMAYA KATILMIŞTI

Yarışmaya geliniyle birlikte katılan Meryem Koyuncu, iddialı sözleriyle dikkat çekmişti.

Gelini, oğlu ve torunlarıyla birlikte asker konvoyu ile birlikte yolcu göndermek üzere bölgede bulunan Meryem Koyuncu, kaza anında hayatını kaybetti. Oğlu Ahmet Sezer Koyuncu ve torunlarının da hayatını kaybettiği kazada, gelin Gülsen Koyuncu’nun hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındığı öğrenildi. 

ZUHAL TOPAL’IN ÜÇ AYDA İKİNCİ KAYBI

Aralık 2022’de Hatay’da gerçekleştirdiği programdaki yarışmacılardan Levent Şahin’i, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremde kaybeden Zuhal Topal, Meryem Koyuncu ile birlikte son üç ayda ikinci kaybını yaşamış oldu. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.