14 yıl sonra 2 ünlü isim aynı dizide buluştu! Dudaktan Kalbe dizisindeki dikkat çeken ayrıntı…

27.07.2023
164
14 yıl sonra 2 ünlü isim aynı dizide buluştu! Dudaktan Kalbe dizisindeki dikkat çeken ayrıntı…

Reşat Nuri Güntekin’in eserinden uyarlanan, 2007-2009 yılları arasında Show TV’de yayınlanan ve birçok ünlü isim için dönüm noktası olan ‘Dudaktan Kalbe’ dizisinin iki başrol oyuncusu Burak Hakkı ile Aslı Tandoğan 14 yıl sonra aynı dizide buluşuyor.

Burak Hakkı, son olarak Kanal D’de yayınlanan, Nehir Erdoğan ve Özgürcan Çevik gibi ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı ‘İkizler Memo-Can’ adlı diziyle ekrana gelmişti. Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan başarılı oyuncu, ‘Dudaktan Kalbe’ dizisindeki partneri Aslı Tandoğan’ın yeni dizisiyle el sıkıştı. 

14 yıl sonra 2 ünlü isim aynı dizide buluştu! Dudaktan Kalbe dizisindeki dikkat çeken ayrıntı...

ASLI TANDOĞAN İLE BURAK HAKKI 14 YIL SONRA AYNI DİZİDE

Oyuncu Hakkı, ATV ekranında yayınlanan, başrolünü Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi ve Aslı Tandoğan’ın paylaştığı ‘Üvey Anne’ dizisiyle el sıkıştı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; ONN Medya imzalı dizide Burak Hakkı “Kudret” rolünü oynayacak. Ünlü oyuncu böylece eski rol arkadaşı Aslı Tandoğan‘la aynı dizide rol almış olacak. 

51 yaşındaki oyuncu Burak Hakkı; ‘Diriliş Ertuğrul’, ‘Yer Gök Aşk’, ‘Küçük Kadınlar’ ve ‘Kaybolan Yıllar’ gibi reytingleri yüksek birçok başarılı dizinin başrol kadrosunda yer aldı.

Derleme: turkiyegazetesi.com.tr – Erdoğan Kan

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.