Al Sancak 14.bölüm fragmanı: Ali yaşayacak mı? Önce vuruldu sonra uçurumdan aşağı düştü

TRT1’de aksiyon ver gerilimin ardı arkasının kesilmediği Al Sancak dizisinin yeni bölüm fragmanında Ali Yüzbaşı, hayatını tehlike altına sokacak bir kumpasla karşı karşıyadır. Heyecanın hız kesmeden devam ettiği Al Sancak 14.bölüm fragmanında Ali Yüzbaşı’yı etkisiz hale getirme planının aktif hale getirilmesi ortalığı karıştırır.

12.05.2023
1.267
Al Sancak 14.bölüm fragmanı: Ali yaşayacak mı? Önce vuruldu sonra uçurumdan aşağı düştü

Al Sancak 14.bölüm fragmanında Ali, kendisi için hayati risk teşkil edebilecek bir durumun artık ortasındadır ve hain emelleri olan kişilerin çoktan radarına takılmıştır. Al Sancak yeni bölüm fragmanında gerginliği iki katına çıkaracak olay patlak verir ve hedefe yerleştirilen Ali’yi çetin bir imtihan bekler.

‘Bundan sonra ikinizin de yüzünü görmek istemiyorum. Beni, arkadaşlarımı ve ailemi rahat bırakacaksınız’ sözleriyle Nadia’ya rest çıkan Ali Yüzbaşı’nın ansızın vurulması şok etkisi oluşturdu. Önce vurulan hemen arkasından ise uçurumdan aşağı düşen Ali’nin sağ çıkıp çıkmayacağı izleyenlerin kafasını kurcaladı ve ‘Ali öldü mü, yaşıyor mu? sorusunu yöneltmeye koyuldu. Ölümün kıyısına sürüklenen ve başına gelen talihsiz olay sonrası Nadia’yı endişelendiren Ali’nin akıbeti gelecek yayına girecek yeni bölümde netlik kazanacak.

Yönetmenliğini Günay Günaydın’ın, senaristliğini Mehmet Arı, Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Selman Kılıçaslan, yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Al Sancak 14.bölümüyle 11 Mayıs Perşembe tarihinde saat 20:00’da TRT1 ekranında izleyici kitlesiyle buluşmaya hazırlanıyor.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.