The Night Agent 2. sezon ne zaman? The Night Agent 2. sezon çıkış tarihi

ABD merkezli online dizi ve film platformu Netflix’te 23 Mart’ta yayınlanmaya başlanan The Night Agent dizisi platformun en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başardı. Dizi Netflix’in en beğenilenleri arasına adını yazdırdı. The Night Agent’ın 10 bölümden oluşan 1. sezonunu bir oturuşta bitirenler heyecanla 2. sezonu beklemeye başladı. Peki The Night Agent 2. sezon ne zaman? The Night Agent 2. sezon çıkış tarihi belli oldu mu? Dizi 2. sezon onayını aldı.

11.04.2023
200
The Night Agent 2. sezon ne zaman? The Night Agent 2. sezon çıkış tarihi

Netflix’in en çok izlenen dizileri sıralamasında uzun süre birinci sırada yer alan The Night Agent dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizi 23 Mart 2023’te ilk bölümüyle platformdaki yerini aldı. 168 milyon 710 bin saatlik etkileyici bir izlenme oranıyla TOP 10 listesinde birinci sırada yer alan dizinin 10 bölümden oluşan 1. sezonunu bir oturuşta bitiren dizi severler heyecanla 2. sezonun çıkmasını bekliyor. The Night Agent 2. sezon ne zaman? The Night Agent 2. sezon çıkış tarihi ne zaman? soruları dizi tutkunları tarafında arama motorlarına soruluyor.

The Night Agent 2. sezon ne zaman?

The Night Agent 2. sezon bölümlerini bekleyenleri sevindirecek bir gelişme yaşandı. The Night Agent dizisi henüz daha yeni gösterime girmesine rağmen 2. sezon onayını aldı. Duyuru Netflix’in resmi sosyal medya hesabından geldi. Açıklamada “Görev kabul edildi. The Night Agent 2. Sezon 2024’te Geliyor” denildi. Bu açıklamaya bakılırsa The Night Agent 2. sezon için en erken tarih 2024 gibi görünüyor. Ancak dizinin yeni sezonunun tam olarak ne zaman gösterime gireceğine dair bir açıklama gelmedi.

The Night Agent 2. sezon çıkış tarihi

The Night Agent 2. sezon onayının alınması dizinin hayranları tarafından olumlu karşılandı. Dizinin 2. sezon çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. 2024’te ekranlara gelmesi beklenen dizinin yeni sezonda yeni maceralara atılması bekleniyor.

The Night Agent dizisi uyarlama mı?

Son zamanlarda Netflix roman uyarlamalarına ağırlık veriyor. The Night Agent dizisi de Matthew Quirk’ün aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

The Night Agent konusu nedir?

The Night Agent, Shawn Ryan tarafından kaleme alınan Amerikan aksiyon gerilim televizyon dizisidir. The Night Agent dizisi bir FBI ajanı olan Peter Sutherland (Basso) üzerine odaklanıyor. İki Gece Ajanı’nın yeğeni Rose Larkin’in (Buchanan) umutsuz çağrısına cevap verdiğinde, bu beklenmedik ikili komuta zincirine kadar uzanan tehlikeli bir komplonun içine atılıyor. Baş rolünde Gabriel Basso’nun oynadığı dizinin prömiyeri 23 Mart 2023’te Netflix’te yapıldı.

The Night Agent kaç bölüm?

23 Mart 2023’te Netflix’te 1. sezonu yayınlanan dizi toplamda 10 bölümden oluşuyor.

The Night Agent oyuncuları ve rolleri

Gabriel Basso : Peter Sutherland,
Luciane Buchanan : Rose Larkin
Fola Evans-Akingbola : Chelsea Arrington
Sarah Desjardins : Maddie Redfield
Eve Harlow : Ellen
Phoenix Raei : Dale
Enrique Murciano : Ben Almora
D. B. Woodside : Erik Monks
Hong Chau : Diane Farr

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.