Aslı Hünel İle Gelin Evi 4 Eylül Pazartesi Show TV 1115. Bölüm Fragmanı İzle.

01.09.2023
111
Aslı Hünel İle Gelin Evi 4 Eylül Pazartesi Show TV 1115. Bölüm Fragmanı İzle.

 

Türk sanat müziğinin takip edilen ve sevilen ismi Aslı Hünel ’in sunumuyla  Show TV ekranlarında yayınlanan Aslı Hünel İle Gelin Evi hafta içi her gün 12.15’de gelinlerin yarıştığı anlar ile izleyenlerin merakını topluyor. Aslı Hünel İle Gelin Evi’nde bugün 1 Eylül’de ne yaşanacak? Son Bölümde neler yaşandı? Yarın yarışan gelin kaç puan alacak? Bu hafta final günü yarışmada Bir Düzine çeyrek altın’ı kim kazanacak? Aslı Hünel İle Gelin Evi’nde bugün neler yaşanacak? Aslı Hünel İle Gelin Evi 4 Eylül Pazartesi Show TV 1115. Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

Aslı Hünel İle Gelin Evi 4 Eylül Pazartesi Show TV 1115. Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

Aslı Hünel İle Gelin Evi 1115. Bölüm Fragmanı İzle..

Aslı Hünel İle Gelin Evi 1115. Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sitemizde yayınlanacaktır.

Aslı Hünel ’in eğlenceli sunumuyla Çeyizlerin, lezzetli hazırlanmış sofraların, sunumların, evlilik tekliflerinin, düğünlerin ve birçok eğlenceli anların yaşandığı merakla beklenen programda her gün birbirinin evlerine misafir olacak 5 yeni gelin bir hafta yarışıyor ve final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için mücadele ediyorlar ve aynı zamanda keyifli anlar yaşıyorlar.

Aslı Hünel İle Gelin Evi 1114. Bölüm Son Bölüm İzle..

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü Bir Düzine Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel İle Gelin Evi 4 Eylül Pazartesi Show TV 1115. Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.