Eşim Benzerim Yok 34. Bölüm Fragmanı İzle.. Eşim Benzerim Yok 17 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı FOX TV İzle.. – Muhabir

16.08.2023
118
Eşim Benzerim Yok 34. Bölüm Fragmanı İzle.. Eşim Benzerim Yok 17 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı FOX TV İzle.. – Muhabir

Eşim Benzerim Yok 34. Bölüm Fragmanı İzle.. Eşim Benzerim Yok 17 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı FOX TV İzle.. Ekranların keyif alacağı, sevilen sunucusu Burcu Esmersoy’un sunduğu “Eşim Benzerim Yok” yarışması hafta içi her gün 14.30’da FOX ekranlarında yayınlanmaktadır. 12 yarışmacı, 10 hafta boyunca sürprizlerle dolu bir evde büyük ödülü kazanmak için yetenek, zeka ve stratejilerini yarıştıracak, yarışmadan heyecan hiç eksik olmayacak. Günlerinin yaklaşık 8 saatini sürprizlerle dolu evde geçirecek olan yarışmacıların yarışmayı kazanmak için iyi yemek yapmaları, yetenekli olmaları veya zeka oyunlarında galip gelmeleri yeterli olmayacak, aynı zamanda haftanın 5. gününde gerçekleşecek elemeleri de başarıyla atlatmaları gerekecek. Bu da yalnızca yetenek ve zeka değil; aynı zamanda rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerini analiz etmeyi, doğru ittifakları kurmayı ve rakiplerle doğru ilişkiler kurmayı gerektirecek. Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın ödülüne sahip olabilecekken, yarışmanın kazananı da büyük para ödülünün sahibi olacak. Hafta içi her gün 14.30’da FOX ekranlarında yayınlanmakta olan “Eşim Benzerim Yok” yarışmasında bugün 17 Ağustos’ta neler yaşanacak? Haftanın finalinde yüksek puanı alan büyük ödülün sahibi kim olacak? Eşim Benzerim Yok 34. Bölüm Fragmanı İzle.. Eşim Benzerim Yok 17 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı FOX TV İzle..

Eşim Benzerim Yok 34. Bölüm Fragmanı İzle.. Eşim Benzerim Yok 17 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı FOX TV İzle..

Eşim Benzerim Yok 34. Bölüm Fragmanı İzle..

Eşim Benzerim Yok 17 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıkla.

12 yarışmacı, 10 hafta boyunca sürprizlerle dolu bir evde büyük ödülü kazanmak için yetenek, zeka ve stratejilerini yarıştıracak, yarışmadan heyecan hiç eksik olmayacak. Günlerinin yaklaşık 8 saatini sürprizlerle dolu evde geçirecek olan yarışmacıların yarışmayı kazanmak için iyi yemek yapmaları, yetenekli olmaları veya zeka oyunlarında galip gelmeleri yeterli olmayacak, aynı zamanda haftanın 5. gününde gerçekleşecek elemeleri de başarıyla atlatmaları gerekecek. Bu da yalnızca yetenek ve zeka değil; aynı zamanda rakiplerin güçlü ve zayıf yönlerini analiz etmeyi, doğru ittifakları kurmayı ve rakiplerle doğru ilişkiler kurmayı gerektirecek.

Haftanın finalinde ise en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın ödülüne sahip olabilecekken, yarışmanın kazananı da büyük para ödülünün sahibi olacak.

Eşim Benzerim Yok 16 Ağustos 33. Bölüm Son Bölüm İzle..

Eşim Benzerim Yok 16 Ağustos 33. Bölüm Son Bölüm İzle.. Eşim Benzerim Yok 16 Ağustos Çarşamba günü Yeni Bölümüyle FOX TV ekranlarına geldi. Eşim Benzerim Yok Yarışmasında son bölümde neler yaşandı. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi kim oldu? İzlemek için Tıkla..

https://www.youtube.com/watch?v=vlOPEk-Do3k

Eşim Benzerim Yok 34. Bölüm Fragmanı İzle.. Eşim Benzerim Yok 17 Ağustos Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı FOX TV İzle..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.