Ben Bu Cihana Sığmazam 57. BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam atv son bölüm

13.02.2024
20
Ben Bu Cihana Sığmazam 57. BÖLÜM İZLE – Ben Bu Cihana Sığmazam atv son bölüm

atv ekranlarının sevilen dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam, 13 Şubat Salı günü yeni maceralarla izleyicinin karşısına çıkacak. Heyecanla beklenen 57. bölümünde neler yaşandığı merak ediliyor. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam 57. bölüm bilgileri…


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 57. bölüm izlemek için tıklayın


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayınBEN BU CİHANA SIĞMAZAM 57. BÖLÜMDE NELER OLACAK?


Töze’nin Leyla’yı yaralamak için savurduğu bıçak ona değil Fatma’ya saplanmıştır. Fatma revirde yaralı halde yatarken Töze onu dışarıdaki çocuğuyla tehdit ederek cezaevi savcısına onu yaralayanın Leyla olduğunu söylemesini ister.Durumu öğrenen Cezayir, Töze’nin kocasını bulur ve Fatma’nın çocuğunu elinden kurtararak tehditin kalkmasını sağlar. Öte yandan kardeşinin Bükreş’te gizli bir CIA tesisinde tutulduğunu öğrenen Gardaşov, Ayvaz’la birlikte Romanya’ya gider.


Eskiden CIA için çalışmış yerel bir işbirlikçinin yardımıyla kardeşini kurtarmaya çalışırken yakalanır ve kardeşinin yanına hücreye atılır. Artık onu ve kardeşini oradan çıkarabilecek tek kişi vardır; Cezayir Türk.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 57. bölüm izlemek için tıklayın


Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tüm bölümleri için tıklayınYönetmen: Onur Tan


Senaryo: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş


Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)
YAZAR BİLGİSİ