ATEŞ KUŞLARI 10. BÖLÜMDE GÜLAYŞE İLE BARBAROS’UN ARASINA ÇATAL GİRİYOR!

30.03.2023
1.231
ATEŞ KUŞLARI 10. BÖLÜMDE GÜLAYŞE İLE BARBAROS’UN ARASINA ÇATAL GİRİYOR!

ATEŞ KUŞLARI 10. Bölümde Gülayşe ile Barbaros arasına Çatal Giriyor!

 

Atv ekranlarının sevilen dizisi ‘Ateş Kuşları’, 31 Mart Cuma 20.00’de ekrana gelecek 10. Bölümüyle yine soluksuz izlenecek. Ateş Kuşları’nda öfkeyle çekip giden Ali, Fidan’la bir araya gelirken, Mercan ise peşlerine düşer. Çatal ise Barbaros’a Gülayşe ile ilgili önemli bir bilgi verir.

Gülayşe ve Barbaros’un baş başa oldukları mutlu anı Çatal böler. Ama Çatal, Gülayşe’yi öldürmez. Barbaros’a Gülayşe’nin geçmişiyle ilgili öyle bir bilgi verir ki Barbaros’un rotası değişir. Peki Çatal, Menderes’e Gülayşe’nin yerini söyleyecek mi?

 

Şunada Göz At : Ego Dizisi Sibel Kimdir?

 

GÜLAYŞE, TELEVİZYONDA NİZAM’I GÖRÜYOR

 

Gülayşe, çevresindeki sır çemberinden habersiz Barbaros’la kimsesiz çocuklara yardım etmenin hayalini kurar. Onlar için bir iftar sofrası hazırlar. Hep birlikte yemek yerken izledikleri televizyonda şimdi Nizam canlı yayındadır! Kızına seslenir. Gülayşe’nin tüm dikkati televizyondaki gözü yaşlı babadadır! Yoksa babası olduğunu öğrenecek mi?

ALİ, ATEŞ KUŞLARI’NI TERK EDİYOR

Mercan’ın köşkte çalıştığını öğrenen Ali yıkılır. Bu kez hayatta en yakınından yemiştir darbeyi. Öfkesini de beraberinde götürür ve Ateş Kuşları’nı terk eder. Soluğu geçmişin sayfalarından çıkan Fidan’ın yanında alır. Mercan, Fidan ismini duyar duymaz Ali’nin peşine düşecektir.

GEÇMİŞTEN BİR İSİM…

 

Geçmişte ise Sabit’i ailesinin yanında yalnız bırakamayan Köksüzler, Fidan ile tanışır.

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait olan dizinin yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen otururken dizinin başrollerinde; İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali) rol alıyor.

 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.