Ateş Kuşları yok mu, neden yok, bu hafta yok mu?

29.12.2023
104
Ateş Kuşları yok mu, neden yok, bu hafta yok mu?

ATV’de yayınlanan Ateş Kuşları yeni bölümleriyle seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ateş Kuşları dizisi adından söz ettirmeye devam ediyor. Kullanıcılar tarafından, Ateş Kuşları yok mu, neden yok, bu hafta yok mu, merak edildi.

ATEŞ KUŞLARI SON BÖLÜM NE OLDU?

Herkesin pes ettiği yerde biz yeniden ayağa kalkar, hayata tutunuruz!”

BAŞIMIZ SAĞ OLSUN!

Hüma hayatını kaybeder, Nazmiye kendi kızının katili olarak tutuklanır. Zıpkın, Kara ve Gülayşe yine bir masumun bedel ödüyor oluşuna dayanamazlar ve Barbar’ı çok sinirlendiren bir şey yaparlar. Gülayşe’ler neyin peşinde?

SABİT’İN PLANI

Sabit, Mercan’ın amcası Mümtaz’ın odasına tırmanır! Zaten Mercan’dan şüphelenmiş olan Perihan onu yakalarsa polisi arayacağına göre, bunu neden yaptı? Sabit’in aklından neler geçiyor?

“BANA ARTIK AŞIK DEĞİL MİSİN?”

Zıpkın, Hüma’dan bir özür dahi dileyemeden gittiği için vicdan azabından kıvranır. Sare ise onun suçluluk duymasını hiç istemiyor çünkü bu onun çok iyi bildiği bir duygu. Sonunda Sare geçmişinden getirdiği ağır yükü, Zıpkın’la paylaşacak mı?

SULTAN’IN PEŞİNDE

Hüma’nın gidişinden sonra ne yapacağını bilemez haldeki Kara, Sultan’ı arama görevine dört kolla sarılır. Sultan nereye kadar daha kaçabilecek? Ali’ler onu bulmadan evlenebilecek mi? Sultan’ı gözü kapalı insan dolandıracak kadar bencil birine, hangi şartlar dönüştürdü?

“YALNIZ ÖLÜM AYIRABİLİR BİZİ!”

Barbaros, Gülayşe’ye artık onu ölene kadar bırakmayacağına dair söz vermişti. Sözünü tutar da. Göğsünü delen bıçak yarasını aldığı anda dahi hala Gülayşe’yi tutmaya devam eder. Gülayşe’nin yardım çığlıklarıyla yer gök inlerken Barbaros onun sesiyle yaşama tutunacak mı?

ATEŞ KUŞLARI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Sultan’ı bana getirin, kardeşinizi alın!”

“ÖLME ÇÜNKÜ ÖLÜRSEN SEVEMEZSİN BENİ!”

Barbaros hastanede ölüm kalım savaşı verirken ona güç veren tek şey Gülayşe’nin hayalidir. Ancak bu Barbaros’un savaşı kazanmasına yetecek mi? Ateş Kuşları, can yoldaşları olan Barbaros’a veda mı edecek? Barbaros’u kaybederse Gülayşe yaşar mı?

SULTAN’IN SIRLARI

Sultan’ın nişan günü altınlarını alıp kaçtığı eski nişanlısı Turgut, sonunda Sultan’ı bulur! Sultan’ı korkudan tir tir titreten bu adam, Sultan’a delicesine aşıktır! Turgut, Sultan’ı geri almaya, Kara ise vermemeye yeminlidir! Sultan, geleceğini mahvetmelerine rağmen Ateş Kuşları’na sığınacak mı? Kara, Sultan’ın sırlarını aralamaya başlayınca niye çok öfkelenecek? Ali kız kardeşi Sultan’ı korumak için neler yapacak?

GÜLAYŞE TEHLİKEDE Mİ?

Peki ya Turgut, Sultan’ı ele geçirmek için Ali’nin en kıymetlisine, Gülayşe’ye musallat olursa?

SARE’NİN ACISI

Abisinden bile yakın olduğu Barbaros’un acısı, Sare’yi kahreder. Zıpkın aşık olduğu kadına yardım edebilecek mi?

CENAZE Mİ DÜĞÜN MÜ?

Mercan’ın amcası sonunda onu kütüğüne alır! Artık Mercan’ın bir soyadı var: Mercan Gökova. Ama Mercan’ın amcası Ali ile Mercan’dan en acılı zamanlarında evlenmelerini ister. Mercan’la Ali evlenebilecekler mi?

ATEŞ KUŞLARI YOK MU, NEDEN YOK, BU HAFTA YOK MU?

Ateş Kuşları yeni bölümü merak ediliyor. Ancak Süper Kupa finali nedeniyle bu hafta dizi yayın akışında yer almadı.

Ateş Kuşları Televizyon 3.Sayfa Dizi Gündem Magazin Haberler

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ