ATV’nin beğenilen dizisi bitiriliyor! Bir Küçük Gün Işığı da yolun sonunu gördü

Sezon sonunun gelip çatmasıyla beraber TV ekranlarında yayın faaliyetini sürdüren dizi projelerinin akıbeti teker teker açıklanmaya başladı. ATV’de dram yüklü sahneleriyle ekran başındakilere unutulmayacak dakikalar yaşatan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin ekran ömrü resmen tükeniyor.

10.05.2023
202
ATV’nin beğenilen dizisi bitiriliyor! Bir Küçük Gün Işığı da yolun sonunu gördü

Çeşitli kanallarda ekran serüvenine devam eden dizi projeleri hakkında sezon finali veya final olmasına karar verildiği döneme girildi. İzleyenler takip ettikleri yapımların akıbetinin ne olacağını, bir sonraki sezon yayınlanıp yayınlanmayacağını öğrenmek için gelecek açıklamaya dikkat kesildi. Bilindiği üzere 5 Eylül’de ilk defa yayın hayatına adım atan ve birbirinden dramatik sahneleriyle izleyenlere duygu seli yaşatan Bir Küçük Gün Işığı hakkında hayal kırıklığına uğratacak haber geldi.

Seray Kaya ile Berk Oktay ikilisini bir araya getiren ve Birol Elginöz’ün senaristliğini üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı, final yapacak diziler kervanına katılıyor. Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğinde çekimleri gerçekleştirilen ve Nazlı Heptürk’ün ise yapımcılığını üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı’nın yayından kaldırılması kararlaştırıldı. Şimdiye kadar 33.bölüm yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı’nın final tarihi de netleştirildi ve 36.bölümde ekranlara veda edeceği bilgisi izleyici kitlesiyle paylaşıldı.ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.