Baran Bölükbaşı kimdir? Yalı çapkını Tarık kimdir?

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı dizide Saffet’in kardeşi Tarık ortaya çıkacak. Tarık karakterine Baran Bölükbaşı hayat verecek. Peki, Yalı Çapkını dizisinin Tarık’ı Baran Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında?

11.04.2023
170
Baran Bölükbaşı kimdir? Yalı çapkını Tarık kimdir?

Oyuncu Baran Bölükbaşı, Yalı Çapkını dizisine Tarık rolüyle dahil oldu. Suna’nın talibi Saffet’in kardeşi olarak hikayede boy gösterecek olan Tarık, Seyran’ın güzelliği ve asaletine hayran kalacak.

baran bolukbasi kimdir yali capkini tarik kimdir 0 zUpAhG91

BARAN BÖLÜKBAŞI HAKKINDA

Baran Bölükbaşı, 1 Mayıs 1994 tarihinde Hatay’da dünyaya geldi. Baran Bölükbaşı, Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu.

Antalya Replik Sanat Okulları ve Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nden oyunculuk eğitimi alan Bölükbaşı, oyunculuk hayatına 2017 yılında Adı Efsane dizisi ile başladı.

Ardından Sevdanın Bahçesi, Servet ve Vuslat dizilerinde yer alan başarılı oyuncu Son Nefesime Kadar dizisinde Emre karakteri ile seyirci karşısına çıktı.

Kırmızı Oda dizisindeki Sadi’nin gençliğine hayat veren Baran Bölükbaşı, performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Boks, Gitar, Bağlama, Bateri, Vokal, müzik prodüktörlüğü gibi yetenekleri olan Baran Bölükbaşı iyi derecede İngilizce biliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.