Merve Yıldırım kimdir? Fahri Güneş kimdir?

Survivor 2023’ün 10 Nisan tarihli bölümünde, Acun Ilıcalı mavi takım oyuncularından Merve Yıldırım’ı diskalifiye etti. Babası ve sevgilisini özlediğini dile getiren Merve Yıldırım, son oyunlarda düşen performansıyla gündemdeydi. Diskalifiye açıklaması ardından Merve Yıldırım ve sevgilisi Fahri Güneş hakkında bilgiler merak konusu oldu. Peki, Merve Yıldırım kimdir? Sevgilisi Fahri Güneş hakkında bilgiler

11.04.2023
1.048
Merve Yıldırım kimdir? Fahri Güneş kimdir?

1997 doğum Merve Yıldırım, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu. Annesi Azerbaycan’lı, babası Balıkesirli.Bursa’da ana sınıfı öğretmeninin yönlendirmesiyle küçük yaşta başladığı cimnastikte bölgesel yarışmalarda çeşitli başarılar elde ettiği.Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda elde ettiği başarıyla adından söz ettirdi.

FAHRİ GÜNEŞ KİMDİR?

Fahri Güneş 27 Kasım 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Bulgaristan göçmeni bir ailenin çocuğu olan Fahri Güneş ilk okul yıllarından beri bir çok spor dalıyla ilgilendi. Uzun yıllar futbol oynadıktan sonra, lise yıllarında ‘’bodybuilding’’ ile tanıştı. Lise eğitimini tamamladıktan sonra modellik sektörüne girdi ve bir çok marka ile çalıştı.

Ardından Müjdat Gezen ve Cüneyt Sayıl’dan oyunculuk eğitimi almaya başladı. Vücut geliştirmeye başladıktan uzun yıllar sonra 2021 yılında ‘’Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası’’na katılmış ve ilk yarışması olmasına rağmen Men’s Physique kategorisinde şampiyon ve şampiyonalar şampiyonu oldu. Aynı yıl içerisinde İspanya’da 103 ülkenin katılımı ile gerçekleştirilen ‘’Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonası’’nda kendi kategorisinde dereceye girerek 6.lık elde etti.

 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.