EGO 12. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: EGO Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni sezonda fırtınalar estiren dizisi EGO, dün akşam 12. bölümüyle ekranlara geldi. Yüksek reyting ve geniş bir izleyici kitlesine son derece hızlı erişen EGO’nun erken final yapacağı öğrenildi. Pastel Film imzalı dizinin başrollerinde …

EGO
09.05.2023
1.139
EGO 12. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: EGO Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni sezonda fırtınalar estiren dizisi EGO, dün akşam 12. bölümüyle ekranlara geldi. Yüksek reyting ve geniş bir izleyici kitlesine son derece hızlı erişen EGO’nun erken final yapacağı öğrenildi. Pastel Film imzalı dizinin başrollerinde Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Ahmet Kayakesen yer alıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; EGO son bölüm tek parça full izleme ekranı…

EGO son bölümde; Sibel ve Erhan artık Elif’in hayatlarında olmadığını düşünseler de, konakta düzenlenen akşam yemeğinde karşı karşıya gelirler.

Elif, Erhan’dan vazgeçmemiştir ve Sibel artık bundan emindir. Tek bir fark vardır, Sibel de artık geri adım atmayacaktır. Erhan için savaşmak ister.

Ortamın gerginliği her geçen saniye daha da artarken, Burhan’ın kalp krizi geçirdiği haberi gelir.

Elif ve Erhan, Burhan’ın durumu yüzünden yeni bir oyun içine girmek zorunda kalır. Burhan iyileşene kadar ikili yeniden birlikte gibi davranacaktır.

Sibel bu durumu alttan almaya çalışsa da, Erhan’ın tüm boş vaktini Elif ile birlikte Burhan’ın yanında geçirmesi evli çiftin gerilmesine sebep olacaktır.

EGO Bir Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Elif’in söylediği yalanların ortaya çıkmasıyla, Erhan ve Elif arasındaki ipler tamamen kopmuştur. Sibel, Almanya’ya gitmekten vazgeçmiştir. Erhan’ın yanında duracak, ona destek olacaktır. Erhan, Sibel’le birlikte geçmişine doğru bir yolculuğa çıkar. Sibel, Erhan’ı daha yakından tanımak istemektedir. Elif, Erhan’ın onu terk edişiyle darmadağın olmuştur. Tuncay, Elif’i iyileştirmek için elinden geleni yapacaktır.

EGO 12. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı

EGO SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLEME EKRANI

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.