Emanet 583. Bölüm Fragmanı İzle.. Emanet 7 Ağustos Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle.. – Muhabir

04.08.2023
444
Emanet 583. Bölüm Fragmanı İzle.. Emanet 7 Ağustos Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle.. – Muhabir

[ad_1]

Emanet 583. Bölüm Fragmanı İzle.. Emanet 7 Ağustos Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle.. Kanal 7 ‘nin Yeni Sezon bölümleriyle yayınlanan Emanet adlı  dizi Hafta İçi Her Gün 19.00’da Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Emanet Dizisi yeni sezonda çok izlenen ve merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Emanet Dizisi  Oyuncuları Kimdir? Emanet dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Emanet dizisinin 583. bölümü bugün 7 Ağustos Pazartesi günü 19.00’da Kanal 7’ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Emanet 583. Bölüm Fragmanı İzle.. Emanet 7 Ağustos Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle..

Emanet 583. Bölüm Fragmanı İzle.. Emanet 7 Ağustos Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle..

Emanet Dizisi 583. Bölüm Fragmanı İzle..

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Emanet üçüncü sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Seher’in ölümünün ardından derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile ekrandaki yerini alıyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi 582. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Emanet Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Emanet Dizisinde Halil İbrahim Ceyhan, Nana Stambolishvili, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, İpek Arkan, Sevda Karabulut, Ferda Işıl, Hülya Aydın, Ömer Gecü, Burhan Ökmen, Binnaz Ekren, Oğuz Yağcı, Zeynep Naz Eyüboğlu, Mehmet Ali Aslan, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Erman Ersoy, Merdan Kardan, Seda Dadaşova gibi birçok oyuncu yer almaktadır.

Emanet Dizisinin Konusu Nedir?

Seher’in ölümünün ardından üç ay geçer. Seher’in ölümü kendisi de aslında hain bir tuzağın kurbanı olan Aziz’in üstüne kalır. Asıl azmettirici olan Topal ellerinde kardeşinin kanı ile  aile imparatorluğunun başına geçerken, Yaman’ı da hapse attırmak için elinden yapar fakat amacına ulaşamaz. Geçen üç ayın içinde, Yaman, Aziz’i öldürme suçuyla göz altına alınsa da işlenen suçtan aklanır.
Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Yaman yeğeninin tekrar eskisi gibi olması için birçok yol dener. Bir gün konağa bir yabancı gelir. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Emanet 583. Bölüm Fragmanı İzle.. Emanet 7 Ağustos Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı Kanal 7 İzle..

[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.