Gelinim Mutfakta Özlem Neden Diskalifiye Oldu? Gelinim Mutfakta Yarışmacısı Özlem Ne Yaptı?

Kanal D ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta tüm heyecanıyla devam ediyor. Hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan yarışmada yaşanan kavga ve kaos sürekli gündem oluyor. Gelinim Mutfakta’nın son bölümünde yeni bir …

11.04.2023
1.005
Gelinim Mutfakta Özlem Neden Diskalifiye Oldu? Gelinim Mutfakta Yarışmacısı Özlem Ne Yaptı?

Kanal D ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta tüm heyecanıyla devam ediyor. Hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan yarışmada yaşanan kavga ve kaos sürekli gündem oluyor. Gelinim Mutfakta’nın son bölümünde yeni bir olay yaşandı. Sunucu Nursel Ergin, yarışmanın popüler isimlerinden Özlem’in diskalifiye edildiğini duyurdu. Peki Özlem neden diskalifiye edildi? Gelinim Mutfakta yarışmacısı Özlem ne yaptı, ne dedi?

Hadi detayları görelim…

Gelinim Mutfakta, hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Sunuculuğunu Nursel Ergin’in üstlendiği yarışma izleyenleri ekranlara kilitliyor.

4 gelin ile 4 kaynanasının yarıştığı Gelinim Mutfakta yarışmasında günün birincisi çeyrek altını yakasına takıyor. Haftanın birincisi ise tam 7 tane altın bilezik kazanıyor.

Hünerlerini sergileyen gelinler, yorumlarıyla dikkat çeken kaynanalar derken yarışmada kaos ve tartışma eksik olmuyor.

Nursel Ergin yarışmanın 119. bölümünde Gelinim Mutfakta programında beklenmeyen bir olay yaşandığını, bu nedenle bir yarışmacının diskalifiye edildiğini açıkladı.

Ünlü sunucu üzülerek yaptığı açıklamada yarışmanın fenomen gelinlerinden olan Özlem Argun’un diskalifiye edildiğini duyurdu.

Gelinim Mutfakta Özlem Neden Diskalifiye Oldu?

Nursel Ergin, yarışmacılara ve televizyonları başındakilere bir ses kaydı dinleteceğini söyledi. Bahsi geçen ses kaydının içinde Özlem’in konuşmaları vardı. Hakaretlerin ardı arkasının kesilmediği kayıtta değiştirildiğini ima eden Özlem’in konuşmaları sosyal medyada gündem oldu. 

Özür dileyen Özlem yarışmadan diskalifiye edildi. Özlem’in diskalifiye edilme nedeni ise hem ses kayıtlarında söylediği hakaret dolu sözler hem de tabağının değiştirildiği iddiasını öne sürmesi oldu.

”Sinir halinde söylenmiş şeyler bunlar. Bu şekilde böyle yansıtılması hiç hoş değil, gerekli yaptırıma razıyım” ifadelerini kullandı.

Videonun tamamına buradan ulaşabilirsiniz

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.