Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de Ertan Saban ve Devrim Özkan’ın Romantik Sahnesinde Amatör Çekim Hatası

SHOW TV’nin sevilen dizilerinden Gelsin Hayat Bildiği Gibi, her perşembe akşamı seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Ertan Saban ve Devrim Özkan’ın müthiş bir partnerlik uyumu yakaladığı dizinin her yeni bölümü yakından takip ediliyor. Biraz aşk …

11.04.2023
204
Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de Ertan Saban ve Devrim Özkan’ın Romantik Sahnesinde Amatör Çekim Hatası

SHOW TV’nin sevilen dizilerinden Gelsin Hayat Bildiği Gibi, her perşembe akşamı seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Ertan Saban ve Devrim Özkan’ın müthiş bir partnerlik uyumu yakaladığı dizinin her yeni bölümü yakından takip ediliyor. Biraz aşk, biraz entrika, kimi zaman dram ve çoğunlukla komediyi iliklerimize kadar hissettiren Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de çok amatörce bir çekim hatası yapıldığı görüldü. Gelin detaylara birlikte bakalım…

SHOW TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, yaz aylarından beri büyük ses getiriyor bildiğiniz gibi.

Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu ve senaryosunu Gani Müjde’nin kaleme aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, BKM imzası ile ekranlara geliyor.

Başrollerinde Ertan Saban ve Devrim Özkan’ın yer aldığı dizide, Songül ve Sadi arasındaki ilişkinin günden güne ne kadar tatlılaştığını ve romantikleştiğini izliyoruz.

Tüm dramın, entrikaların ve komedinin arasında, Sadi’nin Songül’e olan aşkı ve onun için yaptıkları seyirciyi ekran başına topluyor tabii ki.

Yalnız Sadi ve Songül’ün değil, Karabayır Lisesi’nde dışlanmış ve kötülüklerin ortasına atılmış diğer gençlerin de değişimine, gelişimine her bölümde şahit oluyoruz.

Umulmadık aşklar, yeni heyecanlar ve yoluna girmeye başlayan hayatların hepsi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ile karşımıza çıkıyor.

Bu arada sevilen dizinin 1 Haziran Perşembe günü yayınlayacağı bölümü ile final yapması bekleniyor.

Dizinin Arefe Günü yayınlanıp yayınlanmama durumuna göre 40 ya da 41. bölümde ekranlara veda etmesi planlanıyor.

Son dönemlerde dizilerde yapılan çekim hataları yakın markaja alınmışken, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden de umulmadık bir hata göze çarptı.

Sadi ve Songül birlikte evlerinin salonunda belgesel izlerken Songül’ün ağlamaya başlaması ile Sadi’ye büyük bir görev düşüyor.

Ağlayan eşini sakinleştirmesi gerek tabii ki. Bunun için Songül’e sarılıyor.

Aynı sahne devam ederken çekim açısı değişiyor ve ikilinin önce yerleri değişiyor.

Ardından hiçbir geçiş olmadan yeni bir açı ekrana verildiğinde Sadi ve Songül’ün ayrılmış olduğu görülüyor. Bunun ardından sahnede yapılan bu denli amatör bir hata sosyal medyada dillere düştü.

İzleyiciler ‘Bu kadar çok çekim hatası fazla değil mi?’, ”Çok göze batıyor’, ‘Çok bariz hatalar yapılıyor’ gibi yorumlarda bulundu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.