Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 468. Bölüm Fragmanı 20 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı İ…

19.09.2023
372
Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 468. Bölüm Fragmanı 20 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı İ…

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 468. Bölüm Fragmanı 20 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle.. Ekranların keyif aldığı, sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunduğu “En Hamarat Benim” hafta içi her gün 13.45’de  FOX ekranlarında yayınlanmaktadır. Yaptığı yemeklerine, temizliğine misafir ağırlamasına kısacası her yönüyle kendine güvenen ve yarışan kadınların bir arada olup yarıştığı merak edilen yarışma programı En Hamarat Benim başladı. Hafta içi her gün 13.45’de FOX ekranlarında yayınlanmakta olan “En Hamarat Benim” yarışmasında bugün 15 Eylül’de neler yaşanacak? Haftanın finalinde yüksek puanı alan büyük ödülün sahibi kim olacak? Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 468. Bölüm Fragmanı 20 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 468. Bölüm Fragmanı 20 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

En Hamarat Benim 468. Bölüm Fragmanı İzle..

Kadir Ezildi 468. Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sitemizde yayınlanacaktır.

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 468. Bölüm 20 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıkla..

Yarışmaya katılan beş yarışmacı önce temizlik ustası Kadir Ezildi’nin gözetiminde kendi evlerinin temizliğini yaparak kendilerini gösterip eğlenceli vakitler geçirirler.
Evlerinde temizlik yaptıktan sonra iş mutfakta yemeklerini göstermeye gelecek.
Kendini gösteren birbirinden azimli, heyecanlı yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden lezzetli yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim 19 Eylül 467. Bölüm Son Bölüm İzle..

En Hamarat Benim 19 Eylül 467. Bölüm Son Bölüm İzle.. Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 19 Eylül Salı günü Yeni Bölümüyle  Fox Tv ekranlarına geldi. En Hamarat Benim Yarışmasında son bölümde neler yaşandı. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi kim oldu? İzlemek için Tıkla..

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim 468. Bölüm Fragmanı 20 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

YAZAR BİLGİSİ