Kızılcık Şerbeti 24. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Nursema Artık Kendi Kararlarını Kendi Vermek İstiyor!

üşer ve Fatih’i aramaya çıkar. Kızılcık Şerbeti 24. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nursema, artık kendi kararlarını kendi vermek istiyor

07.05.2023
119
Kızılcık Şerbeti 24. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Nursema Artık Kendi Kararlarını Kendi Vermek İstiyor!

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 24. yeni kısmıyla 5 mayıs cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Tabiat Nilay’ın verdiği zehirli içeceği içiyor mu? Nilay, yaptığı şey için büyük pişmanlık duyar. Umut, Nursema’yı görmek için kurye kılığında onun meskenine sarfiyat. Abdullah kızına, artık boşandığının muştusunu verir. Nursema, bu müjdeli haberi Doğa’yla paylaşır. Ömer ile Kıvılcım’ın bağı bitme noktasına gelir. Tabiat ile Fatih tartışır. Fatih ise, Aylinl’in meskende kahve içme teklifini kabul eder. Doğa’nın içine bir kurt düşer ve Fatih’i aramaya çıkar. Kızılcık Şerbeti 24. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nursema, artık kendi kararlarını kendi vermek istiyor.

Nursema Artık Kendi Kararlarını Kendi Vermek İstiyor!

Kızılcık Şerbeti 24. kısım 2. fragmanında; Nursema bugüne kadar, acılarını susarak anlatmaya çalıştığını ve artık hiçbir bayanın susmaması gerektiğini anlıyor. Doğa’nın giydiği kıyafet tekrar sorun oluyor. Nursema, yapamadığı standını yapmak istediğini söylüyor. Annesi isi, “bakarız” deyince Nursema annesine, ondan müsaade istemediğini söylüyor. Ömer Kayhan’ın, tüm kirli çamaşırlarını bulup onun tehdidine tehditle karşılık veriyor. Oda Ömer’i, Tunahan’a gerçekleri anlatmakla tehdit ediyor. Ömer Kayhan’ın tehditlerine boyun mu eğecek? Yoksa gerçekleri Tunahan’a itiraf mı edecek?

İşte Kızılcık Şerbeti 24. kısım 2. fragmanı…

KIZILCIK ŞERBETİ 23. KISIM ÖZETİ!

Ömer, oldukça ismi bir cürmü oğlunu kurtarmak için üstlenir ve sorguya çekilir. O geceyi nezarette geçireceğini öğrenen Kıvılcım, sabaha kadar karakolda Ömer’i görmek için bekler. Onun kendisine hala kızgın olduğunu gördükten sonra okulda geniş bir araştırma yapıp gerçek yanlışlılara ulaşır.

Gerçek kusurluların bulunmasıyla Ömer hür kalır. Ancak Kıvılcım’la ortasına bir uzaklık koyar. Alev’in saatini gören annesi ona o saati nereden aldığını sorar. Oda, bir müşterisinin ikram ettiğini lakin çakma olduğunu söyler. Sönmez hanım arkadaşlarıyla buluşacağı yemeğe o saati takıp gitmek ister. Yemekte, arkadaşlarından o saatin çakma olmadığını öğrenir.

Sönmez hemen saati götürüp gerçek olup olmadığını araştırır. Düzmece olmadığını öğrenince Alev’le konuşmaya masraf. Alev, Abdullah beyefendiden bu konuda yardım ister. Oda, konuta birini gönderip Sönmez hanımın Alev’in müşterileri tarafından ikram edildiğine inanmasını sağlar.

Ömer, Kayhan’ın Leman’dan genel vekaletname aldığını ve onunla evlenmek üzere olduğunu öğrenip çarçabuk onunla görüşmek ister. Kayhan Ömer’e, Tunahan’ın onun oğlu olmadığını bildiğini söyleyip onu tehdit eder. Bu tehdidin karşılığında ondan otel ve ailenin gözünden düştüğü itibarını tekrar kazanmasını sağlamasını ister.

Nilay, dolandırıcıların eline düşer. Bayan Nilay’a verdiği zehri Doğa’nın içeceğine koyup o bebeklerden kurtulmasını, bunu yaptıktan sonra istediği tüm dileklerin kabul olacağını söyler. Oda, o zehri alıp Doğa’nın içeceğine koyup ona ikram eder.

Kızılcık Şerbeti 24. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nursema Hayatının Karanlık Dönemini Geride Bırakıyor!

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.