‘Kraliçe’de gerilim yükseldi! Aslan’ın babası kim?

Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, dünya çapında çok izlenen ‘Queen Sugar’ dizisinden uyarlanan, başrollerini Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı yeni dizisi ‘Kraliçe’, heyecan dolu 8’inci bölümü ile ekrana geldi. Zeynep yaptırdığı DNA testinin sonucunu öğrendi ve Aslan’ın Ali’nin çocuğu olmadığı ortaya çıktı.

11.05.2023
1.271
‘Kraliçe’de gerilim yükseldi! Aslan’ın babası kim?

Senaryosunu Nil Güleç Ünsal ile Özlem İnci Hekimoğlu’nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan’ın oturduğu ‘Kraliçe’ dizisi, 8’nci bölümü ile ekranlara geldi. İşte heyecanın yine dorukta olduğu ‘Kraliçe’nin son bölümünde yaşananlar…

Kendisine, ”Aslan’ın babası kim?” diye soran Zeynep’le tartışan Narin, Ali’ye çiftlikteki hisselerini satmasını ve başka bir hayat kurmak istediğini söyledi. Ancak Ali’den istediği yanıtı alamadı. Zeynep, Narin’i,”Doktor arkadaşımla konuştum. Ali ile Aslan’ın kan grubu aynı değil” diye sıkıştırdı. Narin, Aslan’ın Ali’nin çocuğu olduğunu ve Zeynep’e kendisini kıskandığını söyledi.

SELİM’DEN YARDIM İSTEDİ

Narin’in söylediklerine inamayan Zeynep, Selim’e gidip yardım istedi ve DNA testi yaptırmak istediğini belirtti. Selim de ”Gerçekler bazen insanları mutlu etmeyebilir. Emin misin?” diye sordu ve yardım etmeyi kabul etti.

DENİZ, ATEŞ İLE GAYE’Yİ GÖRDÜ

Ateş konuşmak için Gaye ile buluştuğunda, Deniz’in kendisini takip ettiğini fark etti. Fark edildiğinden habersiz olan Deniz’in içine kurt düştü. Gaye, Deniz’i arayıp akşam buluşmak istediğini söyledi ve saat sekiz için sözleştiler.

ATEŞ, DENİZ’E SÜRPRİZ YAPTI

Krizi fırsata çeviren Ateş, Gaye ile buluştuğu yerde Deniz’e evlilik yıl dönümü sürprizi yaptı. Deniz, Gaye ile buluşmaya gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Herkesi karşısında gören Deniz büyük bir şaşkınlık ve mutluluk yaşarken, Gaye kıskançlık krizine girdi. Gaye, Ateş ve Deniz için kendi elleriyle yıl dönümü partisi hazırlamak zorunda kaldı. Hem de böylece güvenini kazandığını düşündü.

ZEYNEP’İN DNA TESTİ YAPTIRDIĞINI ÖĞRENDİ

Zeynep, Selim’i arayıp telefonda, ”Ben dün İstanbul’a gittiğimde arkadaşına örnekleri bıraktım. Bana DNA testinin birkaç güne çıkacağını söyledi” dedi. Zeynep ile Selim’in telefon konuşmasına şahit olan Narin’in etekleri tutuştu.

Bir dergiye röportaj veren Deniz, ”Eşinizi affettiniz mi?” sorusuna, ”Bu uzun bir süreç. Ben bu kararı aldığımda önceliğim her zaman çocuğumdu. Rüya’nın psikolojisi, onun sevgi dolu büyümesi her şeyden önemliydi. Onun için evliliğime ikinci bir şans verdim” yanıtını verince Ateş sinirlendi ve çekip gitti. Deniz işi bittikten sonra Ateş’i arasa da ulaşamadı.

DENİZ’E SİNİRLENİP GAYE’NİN YANINA GİTTİ

Eşine sinirlenip telefonu kapatan Ateş soluğu Gaye ile Efe’nin yanında aldı. Deniz’in işlerinin yoğunluğundan dolayı Ateş’i ihmal etmesi Gaye’yi oldukça mutlu etti. Gaye, Deniz’le aralarında hiç geçmeyen konuşmaları sanki konuşulmuş gibi Ateş’e anlatıp kışkırttı. Ateş, Gaye’nin anlattıklarına inandı ve keyfi iyice kaçtı.

ATEŞ’E ULAŞAMADI

Ateş geç saate kadar eve gitmedi. Ateş’in nerede olduğunu merak eden ve ona ulaşamayan Deniz, Samet’i arayıp Ateş’in nerede olduğunu bilip bilmediğini sordu. Samet, Ateş’in nerede olduğunu bilmediğini söyledi. Deniz iyice meraklandı. Ateş eve gidene kadar Deniz uyumayıp gelmesini bekledi.

”BENİ İSTİYOR MUSUN, İSTEMİYOR MUSUN?”

Ateş eve gittiğinde tartıştılar. Deniz’e dergiye verdiği röportajda ”Ateş’e aşığım” demediği için kızdığını anlattı. Ateş, Deniz’e onu çok sevdiği için çok kıskandığını söyledi. Oldukça öfkelenen Ateş, Deniz’e ”Beni istiyor musun, istemiyor musun? Buna bir karar ver. Bana deneyeceğini söylemiştin ama ben burada deneyen tek kişi görüyorum” dedi. Sabah olduğunda Ateş, Deniz’e bugünkü basketbol maçına gelmesini istediğini söyledi ve konuyu tatlıya bağladılar.

ASLAN’IN ALİ’NİN ÇOCUCU OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI

Selim’in arkadaşı Erdal, Zeynep’i aradı ve ”Şüpheleriniz doğruymuş, DNA örneklerini karşılaştırdık ve uyuşmadığını gördük” dedi. Aslan’ın babasının Ali olmadığı kesinleşti. Zeynep o sinirle Narin’i evden kovdu. Eğer gitmezse her şeyi Ali’ye söylemekle tehdit etti. Narin de Zeynep’i, ”Ali’ye tek kelime edersen Aslan’ı alıp giderim. Aslan’ı bir daha göremezsiniz” diye tehdit etti.

GERÇEĞİ DENİZ’E AÇIKLADI

Bu bilgiyle tek başına ne yapacağını bilemeyen Zeynep, durumu Deniz’e anlattı. Duydukları karşısında büyük bir şok yaşayan Deniz, şu anda bunu Ali’ye anlatamayacaklarını, Ali öğrenmeden Narin’den kurtulmanın yolunu bulmaları gerektiğini söyledi.

ATEŞ MAÇTAN ATILDI

Ankara’daki deplasman maçında Ateş’in gözleri Deniz’i aradı ancak Deniz trafiğe takıldığı için maça yetişemedi. Bir takım arkadaşının maçın ortasında, ”Karın gelmemiş. Artık maçları izlemiyor galiba” demesiyle çılgına dönen Ateş, arkadaşına saldırınca maçtan diskalifiye oldu. Giyinme odasına giden Ateş etrafı dağıttı, telefonunu parçaladı.

GAYE, ATEŞ’İN ODASINA GİTTİ

Maçtan atıldıktan sonra otele giden Ateş’in peşini Gaye bırakmadı. Ateş’in odasına gidip ona moral verdi. Gaye, Ateş’le tam yakınlaşacakken, Samet Ateş’i arayıp Deniz’in otele geldiğini haber verdi. Gaye, Deniz gelmeden odadan ayrıldı.

Sabah olduğunda Gaye, Ateş’i aradı ve hala Ankara’da olduğunu söyledi. Ateş, Gaye’ye Deniz onu görmeden gitmesini söyledi. Deniz, Gaye’yi otelden çıkarken gördü.

‘Kraliçe’, yeni bölümleri ile her çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de…

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.