Kuruluş Osman 126.Bölüm Tek İzle Atv Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm izle!

17.05.2023
170
Kuruluş Osman 126.Bölüm Tek İzle Atv Kuruluş Osman son bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm izle!

Kuruluş Osman dizisinin son bölümü ATV’de yayınlandı. 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü yayınlanan 126. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Kuruluş Osman son bölüm İzle.

Kuruluş Osman dizisinin merakla beklenen 126. bölümü 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü ATV ekranlarında yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte atv Kuruluş Osman 126. bölüm izle linki. (Dizi izle)

163613 kurulus osman 126. bolum fragman 125. bolum izle

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleriyle seyirciyi ekranlara kitliyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. Kuruluş Osman 126.bölüm İZLE! 17 Mayıs Kuruluş Osman İZLE! Kuruluş Osman yeni bölüm İZLE! izleyiciler tarafından aratılan konular arasında yer alıyor.

Kuruluş Osman 126.bölüm İZLE! Başrolünde Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Özge Törer’in yer aldığı Kuruluş Osman ATV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Kuruluş Osman’ın yeni bölümü merak uyandırdı. Kullanıcılar, dizinin yeni bölümünü araştırmakta. Kuruluş Osman dizisinin yayınlanan son bölümü izleyiciler tarafından 17 Mayıs Kuruluş Osman İZLE! Kuruluş Osman yeni bölüm İZLE! aratılan konular arasında yer alıyor. Kuruluş Osman dizisinin son bölümü merak konusu oldu.
 

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM NE OLDU?

Nayman, Osman Bey’e karşı Bursa Tekfuru ile anlaşma yapmak istemektedir. Nayman’ın Bursa Tekfuru ile anlaşabilmek için yapacağı hamle nedir? Osman Bey tehlikenin farkındadır. Eğer Bursa Tekfuru ve Nayman birlik olursa varlığının tehlikeye gireceği aşikardır.Osman Bey, Bursa Tekfuru’yla yüzleşir. Osman Bey ve Tekfur arasındaki gerilimin sonu ne olacaktır? Bursa Tekfuru ve Osman Bey’in görüştüğü haberini alan Nayman çıldırır. Nayman, Osman Bey’e zarar vermek için Şeyh Edebalı’yı hedef alır.İsmihan Sultan ve Nayman iş birliği soluksuz devam etmektedir. Plana göre İsmihan Sultan, içerden Nayman ise dışardan Osman Bey’i bitireceklerdir.

KURULUŞ OSMAN CANLI İZLE!

Kuruluş Osman yeni bölüm izleme linki araştırılıyor. Kuruluş Osman dizisi her Çarşamba günü saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor. Kuruluş Osman dizisi 126. bölümüyle ATV ekranlarında yayınlanacaktır.

Yeni bölümde Obasını, Yenişehir’e taşıyan Osman Bey, bu şehirde kuracağı devletin temellerini atacaktır. Bu uğurda atılan adımlardan biri ‘divan’ kurmak olacaktır. Artık mesele anında toplanan ‘toy’ geride kalmıştır. Osman Bey, Bey’leri ile ‘divan’ kuracak burada istişarelerde bulunacaktır. Ancak bu ‘divan’ aynı zamanda, Osman Bey’i içeriden zayıflatmak isteyen dost görünen düşmanlar için kendilerini gösterme alanı olacaktır.

Osman Bey devlet kurma hedefi ile büyüdükçe, daha büyük düşmanlarla mücadele etmek zorunda kalacaktır. İçeride dost gibi görünen düşmanla mücadele eden Osman Bey, dışarıda Bizans ile bir mücadele içine girecektir. Osman Bey, hedefini koymuştur, Bursa ve İznik’in yolunu açacak olan Marmara Hisarı’nın fethi! Kuruluş Osman yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 125. BÖLÜM ÖZETİ

Yeni bölümde neler olacak?

Nayman, Bursa Tekfuru ile anlaşma yapmak istiyor. Ancak Osman Bey doğacak tehlikenin farkındadır. Bu anlaşmayı engellemek için ne yapacak?

Malhun Hatun, İsimhan Sultan’ın sonunu mu getirecek? İsimhan Sultan kanlar içinde kalırken, Malhun Hatun elinde hançerle bekliyordu.

İsimhan Sultan ölecek mi? Malhun Hatun’u neler bekliyor? İşte Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde yaşanacaklar…

Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak?

Kuruluş Osman, her Çarşamba akşamı saat 20.00’de Atv’de yayınlanıyor.

Kuruluş Osman kaç bölüm olacak?

Kuruluş Osman’ın toplamda 168 bölümü olacak.

Kuruluş Osman hangi dönemi anlatıyor?

Kuruluş Osman, Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemini anlatıyor.

 

Yönetmenliğini Metin Günay’ın, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın yaptığı, Bozdağ Sinema imzalı “Kuruluş Osman” dizisinin ilk bölümü 20 Kasım 2019’da yayınlandı.

Türk yapımı tarihi ve aksiyon türündeki Kuruluş Osman dizisi 4. sezonuyla atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

 

KURULUŞ OSMAN 126. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.