Netflix Orijinal İçerikleri Kasım 2023’te Netflix’e Gelecek Diziler

31.05.2023
1.071
Netflix Orijinal İçerikleri Kasım 2023’te Netflix’e Gelecek Diziler

Netflix Orijinal İçerikleri Kasım 2023  Netflix’e Gelecek

Kasım 2023, Netflix aboneleri için heyecan verici bir ay olacak ve yayın hizmetine bir dizi yeni Netflix Originals gelecek. Sürükleyici dramalardan komik komedilere kadar herkes için bir şeyler var. İşte Kasım 2023’te Netflix’e gelecek en çok beklenen Netflix Orijinallerinden bazılarına bir göz atın.

İlk olarak merakla beklenen drama dizisi “The Last Kingdom” geliyor. 9. yüzyılda geçen bu dizi, anavatanına olan sadakati ile işgalci Danimarkalılara olan sadakati arasında seçim yapmak zorunda kalan Sakson bir savaşçı olan Uhtred’in hikayesini anlatıyor. Alexander Dreymon, Emily Cox ve David Dawson gibi yıldızlardan oluşan bir kadroyla bu dizinin bir hit olacağı kesin.

İşte Kasım 2023 Netflix’e gelecek

The Last Kingdom Konusu :

Uhtred, çocukken babasının öldürülmesine ve Sakson ordusunun işgalci birlikler tarafından yenilmesine tanık oldu. Danimarkalı savaş ağası Earl Ragnar, Uhtred’i yakaladı ve keskin dilli bir kız olan tutsak arkadaşı Brida ile birlikte bir Danimarka kampında büyüttü. Yıllar sonra Uhtred, evi kasıtlı olarak ateşe verildiğinde ve Ragnar da dahil olmak üzere vekil ailesini öldürdüğünde başka bir trajik darbe alan yiğit bir savaşçıdır. Şimdi sürgünde – yanında Brida dışında tek başına – Ragnar’ın intikamını almaya ve vatanını geri almaya ant içer. Ancak doğduğu ülke ile onu yetiştiren insanlar arasında bir seçim yapmak zorundadır. Yeni bir ulusun doğmasına yardım edecekse ve sonunda atalarının topraklarını geri alacaksa, her iki taraf arasında tehlikeli bir yol yürümek zorundadır.

İşte Kasım 2023 Netflix'e gelecek

 • Oyuncular: Alexander Dreymon, Emily Cox, Timothy Innes, Millie Brady, Adrian Schiller
 • TV : BBC Amerika
 • Çıkış Tarihi: 10 Ekim 2015
 • Tür: Tarih
 • Yürütücü yapımcılar: Gareth Neame, Nigel Marchant, Stephen Butchard

Sırada komedi dizisi “The Good Place” var. Bu dizi, öbür dünyada uyanan ve neden orada olduğunu bulmaya kararlı bir kadın olan Eleanor Shellstrop’un hikayesini anlatıyor. Kristen Bell, Ted Danson ve William Jackson Harper gibi yıldızlardan oluşan bir kadroyla bu dizinin bir hit olacağı kesin.

The Good Place Konusu :

Eleanor Shellstrop kendini öbür dünyada bulduğunda, İyi Yer’e girdiği için hem rahatlamış hem de şaşırmıştır. Ancak Eleanor’un yanlışlıkla orada olduğunu anlaması uzun sürmez. Good Place’in mimarı Michael ve her şeyi bilen asistanı Janet’ten göz göre göre saklanıyor. Görünüşte mükemmel komşuları Tahani ve Jason ve açık yürekli ruh eşi Chidi, değişmek için asla geç olmadığını anlamasına yardımcı olur. Yeni arkadaşlarının – ve birkaç düşmanının – yardımıyla Eleanor, öbür dünyada yenisini keşfetme umuduyla eski yaşam tarzından kurtulmaya kararlı hale gelir.

The Good Place Konusu

 • Yapımcı: Mike Schur
 • Oyuncular: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper, Jameela Jamil, D’Arcy Carden
 • TV: NBC
 • Çıkış Tarihi: 19 Eylül 2016
 • Tür: Komedi
 • Yapımcı: David Miner

Daha neşeli bir dizi arayanlar için Netflix, “Big Mouth” adlı animasyon dizisini de yayınlıyor. Bu dizi, bir grup genç arkadaşın ergenlik döneminin tuhaflığında yol alırken yaşadıklarını konu alıyor. Aralarında John Mulaney, Nick Kroll ve Maya Rudolph’un da bulunduğu yıldızlardan oluşan bir seslendirme kadrosuyla bu dizinin bir hit olacağı kesin.

Bir çizgi film karakteri için bile ergenlik çağına girmek bir genç için kolay değildir. Andrew, yetişkinlere yönelik bu animasyon dizisinde büyüyen kabusu yaşarken bunu ilk elden öğreniyor. Yolculuk boyunca, yol boyunca tomurcuklanan bir aşk geliştiren arkadaşlar Nick ve Jessi vardır. “Big Mouth”a seslerini veren komedi ustaları arasında John Mulaney, Nick Kroll, Maya Rudolph ve Jordan Peele yer alıyor.

 • Oyuncular: Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Fred Armisen
 • TV: Netflix
 • Çıkış Tarihi: 29 Eylül 2017
 • Tür: Komedi
 • Yapımcılar: Nick Kroll, Andrew Goldberg, Mark Levin, Jennifer Flackett

Kasım 2023’te Netflix’e gelecek olan pek çok heyecan verici Netflix Orijinali ile bu ayın Netflix aboneleri için heyecan verici bir ay olacağı kesin. İster sürükleyici bir dram ister komik bir komedi arıyor olun, herkes için bir şeyler var. Bu nedenle, Kasım 2023’te Netflix’e gelecek olan bu yeni Netflix Orijinal İçeriklerine göz atmayı unutmayın. Yorum yapmayı Bizi de takip etmeyi unutmayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.