Survivor’da Yarışmacılar Yeni Takımlara Bölündü! Kim Kazandı 26 Nisan’daki Aile Ödülü ve Takımlar Değişti mi? İşte İlk Turu Kazanan Takım!

Survivor yeni takımlar dün gece yeniden kuruldu. Adım adım büyük finale yaklaşan ve rekabetin arttığı Survivor 2023’ün 26 Nisan tarihli son bölümünde, ünlüler ve gönüllüler takımı yeniden belirlendi. Nefise ve Yusuf’un takım kaptanı olarak yeni takımları belirlediği gecede, yarışmacılar aile ödülünde mücadele verdi. Acun Ilıcalı sürpriz yaparak aileleri ile aylardır onları görmeyen yarışmacıların buluşmalarına fırsat verdi. İki gün oynanacak olan oyunun ilk etabında kazanan takım 3-1’lik skor elde etti. Peki, Survivor kim kazandı? Survivor aile ödülünü hangi takım aldı? İşte, Survivor yeni kırmızı ve mavi takım ile son bölümde kazanan takım.

27.04.2023
1.198
Survivor’da Yarışmacılar Yeni Takımlara Bölündü! Kim Kazandı 26 Nisan’daki Aile Ödülü ve Takımlar Değişti mi? İşte İlk Turu Kazanan Takım!

Survivor yeni takımlar son bölümde belirlendi. TV8 ekranlarında yayılanan ve izleyenlerin beğenisini toplayan Survivor 2023’ün dün gece yayınlanan 81. bölümünde, yarışmacılar aileleriyle bir araya geldi. Duygusal anların yaşandığı buluşmada gözyaşları sel oldu. Acun Ilıcalı iki gün oynanacak olan aile oyununda kazanan takımın aileleri ile yemek yiyeceklerini söyledi. Heyecan dolu oyunun ilk gününde nefes kesen anlar yaşanırken parkurun galibi gönüllüler takımı oldu. Öte yandan Survivor’da yeni takımlar da belirlendi.

SURVİVOR’DA TAKIMLAR NASIL KURULDU?

26 Nisan günü Survivor’da yeni takımlar belirlendi. Acun Ilıcalı oyun alanında performans birincisinin Nefise, ikincisinin ise Yusuf olduğunu açıkladı. Kırmızı takım kaptanı Nefise olurken, mavi takımın kaptanlığına da Yusuf geçti. Kaptanlar takımları şöyle kurdu;

Kırmızı Takım: Nefise (Kaptan), Osman Can, Ertuğ, Cansu, Aziz, Barış.

Mavi takım: Yusuf (Kaptan), Özgür, Halil, Kürşat, Buse, Asena,

ACUN ILICALI’DAN YARIŞMACILARA SÜRPRİZ

Takımların kurulmasının ardından Acun Ilıcalı yarışmacılara sürpriz yaptı. Acun Ilıcalı, “Şu otobüsün içerisinde aileleriniz var.” dedi.

Ilıcalı’nın sözleri karşısında duyduklarına inanamayan yarışmacılar daha sonra kısa süreliğine aileleri ile bir araya geldi. Duygusal anların yaşandığı anlarda yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Aileleri ile yarışmacıların kısa süreliğine görüşmelerine imkan tanıyan Acun Ilıcalı ödülü kazanan takımın ailesiyle akşam yemeği yiyeceğini söyledi. İki gün oynanacak olan oyunun ardından kazanan takımın belirleneceğini söyleyen Ilıcalı, kaybeden takımın da yine ailesiyle 15 dakika görüşebileceğini söyledi.

Aile oyununda kazanmak isteyen takımlar kıran kırana mücadele verdi. Su parkurundan oluşan oyunun ilk turunu gönüllüler, ikinci turunu da ünlüler kazandı. 1-1 eşitlik sonucu oyun bu kez en iyiler mücadelesine kaldı. Final etabında ise 3-1 kazanan mavi takım oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.