Tenet filminin konusu ne, hangi kanalda? Tenet oyuncuları kimler?

02.08.2023
230
Tenet filminin konusu ne, hangi kanalda? Tenet oyuncuları kimler?

Christopher Nolan filmlerini sevenlere müjde. 2020 yılında vizyona giren Tenet bu akşam izleyicisi ile buluşacak. Aksiyon ve bilim kurguya doyacağınız bu filmi sakın kaçırmayın. İşte Tenet’in konusu, oyuncu kadrosu ve merak edilen diğer detaylar…

TENET FİLMİ KONUSU NEDİR?

Dünya büyük bir tehlike altındadır ve bu durumu tek bir kişi düzeltebilir. Tenet, Christopher Nolan‘ın alametifarikası zaman mefhumunun bozumunu, dünyanın geleceğine gizemli bir tehdidin ışığında bir başka seviyeye taşıyor. Filmin ana kahramanı, alacakaranlığın içinde, gerçek zamanın ötesinde açığa çıkarılabilecek, uluslararası bir casusluk görevindedir. Bütün dünyayı kurtarabilmek adına, çıktığı yolculukta tek sahip olduğu donanımı bir kelimeden oluşur: Tenet.

Tenet filminin konusu ne, hangi kanalda? Tenet oyuncuları kimler?

TENET FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Tenet filminin başrolünde, Robert Pattinson, John David Wasington, Elizabeth Debicki yer alırken diğer oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Aaron Taylor-Johnson, Himesh Patel, Dimple Kapadia, Clemence Poesy, Michael Caine, Martin Donovan, Yuri Kolokolnikov, Anthony Molinari, Rich Ceraulo Ko, Mark Krenik, Jonathan Camp, Laurie Shepherd, Denzil Smith, Fiona Dourif, Andrew Howard ve Wes Chatham yer alıyor.

TENET FİLMİ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Tenet, 2 Ağustos 2023 saat 20.00’da ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.