TRT1 dizisi Teşkilat’ta yaprak dökümü! Üç yıl sonra beklenmedik veda…

28.07.2023
501
TRT1 dizisi Teşkilat’ta yaprak dökümü! Üç yıl sonra beklenmedik veda…

TRT1’in 3 sezon boyunca pazar akşamlarına damga vuran dizisi ‘Teşkilat’, 4. sezon hazırlıklarına devam ederken gelen son dakika ayrılık haberiyle seyircisinde büyük bir üzüntüye neden oldu. 

Fenomen dizinin başrolünde Murat Yıldırım’a (Ömer Atmaca) eşlik eden Deniz Baysal Yurtcu (Zehra Balaban) ekibe veda etti. Oyuncu Baysal, dizinin yapım şirketi Tims&B Productions ekibiyle bir araya geldi ve  3 sezon boyunda ana kadrosunda yer almaktan mutlu olduğu ‘Teşkilat’tan karşılıklı anlaşarak ayrılma kararı aldı.

TRT1 dizisi Teşkilat'ta yaprak dökümü! Üç yıl sonra beklenmedik veda...

DENİZ BAYSAL YURTCU’DAN DUYGULANDIRAN VEDA 

‘Teşkilat’ın ‘Zeynep Balaban’ı Deniz Baysal Yurtcu, 3 sezon boyunca başrolünde yer aldığı diziden ayrılıklarken kaleme aldığı duygusal vedayı sosyal medya hesabından paylaştı. 

Veda yazısını yazmakta zorlanan Baysal şu ifadelere yer verdi;

“Benim için kolay değil… Nasıl kısa yazabilirim anlatabilirim bilmiyorum ama bir yolun daha sonuna geldik… Benim için unutulmayacak, tadı ne olursa olsun damağımda kalacak bir proje oldu Teşkilat… bu yolculukta 3 sezonda emeği geçen tüm canım ekip arkadaşlarım; her birinizi çok seviyorum.

Bir kusurum olduysa affola… Benim için bitmiş olsa da her daim yanınızdayım… Unutulmaz anılar yaşadık hep birlikte… Ne mutlu bana yolunuz her zaman açık olsun….

Ve siz kıymetli izleyicilerimiz…. 3 sezon boyunca verdiğiniz her destek, yaptığınız her eleştiri için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Nasıl veda edebileceğimi bile düşünmemiştim açıkçası…

Teşkilat’tan bir Zehra Balaban geçti… Ağlamıyorum gözüme Hançer kaçtı…”

MURAT YILDIRIM’DAN DENİZ BAYSAL YURTCU’YA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

‘Teşkilat’ dizisinin 3. sezonda başrolü paylaştığı rol arkadaşı Murat Yıldırım, Baysal’ın ayrılık kararının ardından yaptığı paylaşımda; “Deniz, can dostum…İyi ki bu projeyi kabul edip seninle oynadım, iyi ki sen Zehra oldun, en iyi tarafı da senin gibi bir dostum oldu… Ne güzel bir oyuncusun, yolun açık olsun” ifadelerini kullandı.

Oyuncu Yıldırım’ın Twitter hesabından paylaştığı övgü dolu sözlere karşılık veren Baysal;  “İyi ki… Proje bazlı değil, ömürlük…. Her daim yanındayım canım dostum. Benimle paylaştığın tüm güzel şeyler için çok teşekkür ederim” dedi.

TRT1 dizisi Teşkilat'ta yaprak dökümü! Üç yıl sonra beklenmedik veda...

Öte yandan oyuncu Yıldırım, Instagram hesabından da Deniz Baysal Yurtcu ile aynı karede yer aldığı bir fotoğrafı hikaye olarak paylaştı. 

Oyuncu Yıldırım, paylaşımında; ”Dostum, canım senin için her şeyin en güzeli olsun, seni tanıdım bu çok değerli… Her zaman yanındayım” dedi. Aynı kareyi Instagram hikayesine ekleyen Baysal ise, ”Ben de her zaman senin yanındayım. İyi ki seni tanıdım canım Murad’‘ notunu düştü.

Derleme: turkiyegazetesi.com.tr – Erdoğan Kan

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.