Tetikçinin Oğlu Dizisi İçin Heyecan Dorukta: Şevket Çoruh Bunca Yıllık Polislikten Sonra İlk Kez Suçlu Oluyor

FOX’un yeni dizisi Tetikçinin Oğlu bu akşam ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. Birbirinden başarılı isimlerin başrolünde buluştuğu Tetikçinin Oğlu, uzun bir süredir sabırsızlıkla beklenen hikayelerden bir tanesi. Son olarak Hekimoğlu dizisinde …

11.04.2023
174
Tetikçinin Oğlu Dizisi İçin Heyecan Dorukta: Şevket Çoruh Bunca Yıllık Polislikten Sonra İlk Kez Suçlu Oluyor

FOX’un yeni dizisi Tetikçinin Oğlu bu akşam ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. Birbirinden başarılı isimlerin başrolünde buluştuğu Tetikçinin Oğlu, uzun bir süredir sabırsızlıkla beklenen hikayelerden bir tanesi. Son olarak Hekimoğlu dizisinde oynayan Timuçin Esen, 16 yıldır Arka Sokaklar’ın Mesut Komiser’i olan Şevket Çoruh ve genç yetenek Genco Özak, dizi hakkında yorumlarını paylaştı. Gelin birlikte bakalım…

FOX’un yeni dizisi Tetikçinin Oğlu için bir süredir çalışmalar sürüyor bildiğiniz gibi. Konusu ve oyuncu kadrosu belli olmaya başladıktan sonra dizi büyük bir heyecanla beklenmeye başlamıştı.

tetikcinin oglu dizisi icin heyecan dorukta sevket coruh bunca yillik polislikten sonra ilk kez BMXRH9sS

Çukur ve Baba gibi birbirinden başarılı dizilerin altına imzasını atmış Gökhan Horzum, Tetikçinin Oğlu dizisinin senaryosunu kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor.

Dizinin başrollerini Timuçin Esen, Şevket Çoruh ve Genco Özak paylaşıyor. Çoruh ve Esen’in hayat verdiği İskender ve Korkmaz karakterleri ise kırk yıllık dostlar olarak karşımıza çıkıyor.

tetikcinin oglu dizisi icin heyecan dorukta sevket coruh bunca yillik polislikten sonra ilk kez

Korkmaz, İskender’in tetikçiliğini üstlenen o sadık dost rolünde. Ta ki oğlu ortaya çıkana kadar…

Dizide Şevket Çoruh’un bir suçluya hayat vermesi son derece dikkat çekici. Ünlü oyuncuyu 16 yıldır Mesut Komiser olarak tanıyoruz. Utanmasak yoldan geçerken suça müdahale etmesini isteyeceğiz.

tetikcinin oglu dizisi icin heyecan dorukta sevket coruh bunca yillik polislikten sonra ilk kez wIOhjHIK

Kendisi de bu konuda son derece heyecanlı olduğunu söylüyor tabii ki. Yıllar sonra ilk kez suçlu bir karaktere hayat verecek. Dizi ve karakteri hakkında yorumları ise şöyle:

‘Sahnedeki oyunlarımda, sinema ve dijital işlerde pek çok farklı karakteri canlandırdım. İsko için ise çok heyecanlıyım.

Televizyonda uzun zaman oynadığım karakterden çok uzak bir tip İsko; o bir suçlu. Karakterin kültürel kodları da çok farklı. Bu yüzden seyircinin şaşıracağını ve akıllarda kalacak bir karakter olacağını düşünüyorum.’

Diğer başrolümüz Timuçin Esen ise kendi karakteri konusunda onun bile kafasının karışık olduğunu söylüyor. Sizce Korkmaz yeniden baba olmaya çalışırken, oğlunu koruyabilecek mi?

tetikcinin oglu dizisi icin heyecan dorukta sevket coruh bunca yillik polislikten sonra ilk kez PkWrWnHe

Timuçin Esen’in Korkmaz hakkındaki yorumları şöyle:

‘Tetikçinin Oğlu bir baba-oğul hikayesi. Yıllardır aradığı oğlunu tehlikeli bir durumun içinde bulan Korkmaz’ın hem oğlunu korumasını hem de yeniden baba olmayı öğrenme sürecini izleyeceğiz.’

Aynı şekilde başrolde yer alan ve pek çok başarılı isimle birlikte ekrana geri dönen Genco Özak da dizi hakkında son derece heyecanlı olduğunu belirtiyor.

tetikcinin oglu dizisi icin heyecan dorukta sevket coruh bunca yillik polislikten sonra ilk kez 5buchBEU

Dizide Şevket Çoruh ve Timuçin Esen ile çalışmanın kendisini ne kadar gururlandırdığından bahseden Özak, ‘Tetikçinin Oğlu hareketli, bol aksiyonlu ve etkili bir hikaye. Çok değerli bir oyuncu kadrosu var. Bodrum’da çalışmak da çok keyifli. İyi bir işle seyircinin karşısına çıkacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum’ açıklamasını yapıyor.

Bakalım dizide karşımıza neler çıkacak… Sabırsızlıkla bekliyoruz.

tetikcinin oglu dizisi icin heyecan dorukta sevket coruh bunca yillik polislikten sonra ilk kez

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? 

Tetikçinin Oğlu ilk bölümüyle bu akşam 20:00’da FOX’ta!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.