Üç Kız Kardeş dizisinden bir iyi bir kötü haber! Seyirciler hiç beklemiyordu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş dizisi yakında sezon finali yapacak. Ayrıca diziye yeni bir oyuncunun katıldığı duyuruldu.

10.05.2023
116
Üç Kız Kardeş dizisinden bir iyi bir kötü haber! Seyirciler hiç beklemiyordu

Üç Kız Kardeş dizisinden bir iyi bir kötü haber! Seyirciler hiç beklemiyordu – Kanal D ekranlarında yayımlanan Üç Kız Kardeş dizisinin final yapacağı öne sürülmüştü. Bu iddia dizinin hayranlarını çok üzmüştü. Kanal D yönetimi iddiaları yalanladı. Gelen bilgiye göre Üç Kız Kardeş dizisi final yapmayacak.

Kanal D yönetimi diziye gelecek sezon içinde devam kararı verdi. Dizi haziran öncesinde sezon finali yapacak. Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncuları set arası verecek. Ağustos ayında Üç Kız Kardeş’in yeniden çekimleri başlayacak. Eylül ayında ise yeni bölümlerin başlaması bekleniyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ’E TAZE KAN

Öte yandan Birsen Altuntaş’ın aktardığı habere göre; Üç Kız Kardeş dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Gökberk Demirci bu akşam Kartal karakteriyle “Üç Kız Kardeş” dizisine katılıyor.

225528104 ozge 1

Gökberk Demirci bu akşam ekrana “Üç Kız Kardeş” dizisiyle dönüyor. Ünlü oyuncu “Kartal” rolüyle hikâyedeki yerini alacak. 53. bölümde sezon finali yapacak olan dizi, Kartal’ın da gelişiyle yine heyecanlı anlara sahne olacak. Gökberk Demirci’ye sevgilisi Özge Yağız da destek verdi.

Güzel oyuncu, sevgilisinin Kanal D’de ekrana gelen dizideki tanıtım videosunu yayınladı ve “Yeni yolculuğun uğur getirsin sevdiceğim. Biz bu akşam ekran başındayız” mesajını paylaştı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.