Veda Mektubu 8. kısım fragmanı yayınlandı mı? 8. kısım fragmanı izle! Veda Mektubu yeni kısım fragmanı ne vakit yayınlanır?

Ekranların beğenilen dizisi Veda Mektubu bugün 7. kısmı ile yayınlandı. Bugünkü kısmın akabinde yeni kısım fragmanı çıktı mı merak edildi. Pekala, Veda Mektubu 8. kısım fragmanı yayınlandı mı? Veda Mektubu yeni kısım fragmanı ne vakit yayınlanır? 8. kısım fragmanı izle! Veda Mektubu 8. kısım fragmanı ne vakit çıkacak? Fragman Youtube’da var mı? İşte ayrıntılar…

10.04.2023
177
Veda Mektubu 8. kısım fragmanı yayınlandı mı? 8. kısım fragmanı izle! Veda Mektubu yeni kısım fragmanı ne vakit yayınlanır?

Veda Mektubu, Most Production imzalı, birinci kısmı 28 Şubat 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Veda Mektubu 8. kısım fragmanı yayınlandı mı? Veda Mektubu yeni kısım fragmanı ne vakit yayınlanır? 8. kısım fragmanı izle!

VEDA MEKTUBU 8. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Veda Mektubu’nun bugünkü 6. kısmının akabinde 8. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Fragman çıktığında ayrıntıları ileteceğiz.

VEDA MEKTUBU SON KISIMDA NELER OLDU?

Veda Mektubu 6. Kısım 2. Fragmanı yayınlandı! Mehmet ile Aslı boşanıyor mu?

VEDA MEKTUBU DİZİSİ KONUSU

Modern ve güçlü bir iş bayanı olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve diğer hayatlar kurmuşlardır.

Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Nur’un ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur.

Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur’un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her atağını ihtimamla tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Nur’un yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir defa daha kesişir.

Yarım kalan ne varsa bu sefer de Aslı ve Mehmet’in aşkına mahzur oluşturur. Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını inançta tutmak için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan mı çıkaracaktır? Ziya, kendi yazgısını yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm pürüzleri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir?Yoksa onlar da Ziya ve Alanur’un yıllar evvelki mukadderatını mi paylaşacaktır?

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.