Veda Mektubu canlı izle! Kanal D Veda Mektubu 11. kısım canlı izle! Veda Mektubu dizisinin canlı izleme linki var mı? Yeni kısımda neler olacak?

Kanal D’nin sevilen dizisi Veda Mektubu bugün 11. kısmı ile ekranlara geliyor. Diziyi internetten canlı izlemek isteyenler, Veda Mektubu canlı izle! Kanal D Veda Mektubu 11. kısım canlı izle! Veda Mektubu dizisinin canlı izleme linki var mı? Yeni kısımda neler olacak? araştırması yapıyor. 15 Mayıs 2023 Kanal D canlı izleme yayını var mı? Veda Mektubu canlı yayın nereden izlenir, hangi siteden? İşte ayrıntılar…

15.05.2023
1.226
Veda Mektubu canlı izle! Kanal D Veda Mektubu 11. kısım canlı izle! Veda Mektubu dizisinin canlı izleme linki var mı? Yeni kısımda neler olacak?

Veda Mektubu, Most Production imzalı, birinci kısmı 27 Şubat 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram cinsindeki Türk televizyon dizisidir. Veda Mektubu canlı izle! Kanal D Veda Mektubu 11. kısım canlı izle! Veda Mektubu dizisinin canlı izleme linki var mı? Yeni kısımda neler olacak?

VEDA MEKTUBU CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Veda Mektubu dizisini Kanal D televizyonlarından izleyebildiğiniz üzere Kanal D’nin resmi web sitesi üzerinden de seyredebilirsiniz.

VEDA MEKTUBU SON KISIMDA NELER OLDU?

Veda Mektubu 8 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan onuncu kısımda Aslı, Mehmet’i terk ediyor! 8 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu onuncu kısmında neler oldu? Veda Mektubu yeni kısımlarıyla HD kalitede Kanal D’de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle;Alanur ve Nur’un öyküsü yıllar sonra yine açılıyor!

Veda Mektubu’nun 8 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan onuncu kısmında Ziya fenalaşıyor!

Aslı, Mehmet’in üzerine kapıları kapatmasıyla çıldırır ve kimselere görünmeden kaçar. Alanur bir yandan, Mehmet bir yandan Aslı’yı ararken, Mina, Hatice’nin Alanur’a muhbirlik yaptığını öğrenir ve elindeki güç konuttaki bütün kuralları alt üst eder.Ziya, Aslı’nın meskenden kaçmasında Seher’in parmağı olduğundan emindir. Artık sırlarla dolu yaşamak Nur’a ağır geliyordur, Mehmet’e her şeyi anlatacağını söyler. Aslı’nın arkadaşlarıyla eğlendiği görüntüleri gören Mehmet sondan çıldırıp Aslı’nın yanına sarfiyat. Bütün gece süren hengame onlar için bir dönüm noktasıdır. Artık vermeleri gereken önemli kararlar vardır… Seher, Nur’u Mehmet ile konuşmaması için ikna etmeye çalışır ancak Ziya kararını vermiştir. Seher’in de yapması gereken karanlık yüzünü ortaya çıkarmaktır. Aslı, Alanur’a bebek ile ilgili aldığı kararı açıklarken, Ziya da Mehmet’e tüm gerçeği anlatmak üzeredir. Fakat o an, herkesin hayatı değişir.

VEDA MEKTUBU YENİ KISIMLAR NELER OLACAK?

Veda Mektubu 11. Kısım 2. Fragmanı yayınlandı! Aslı bebeğini düşürdü mü?

Veda Mektubu yeni kısmıyla 15 Mayıs Pazartesi 20.00’da Kanal D’de!

VEDA MEKTUBU OYUNCU KADROSU

Nurgül Yeşilçay : 1- : Alanur Yıldız

Selim Bayraktar : 1- : Ziya Karlı

Rabia Soytürk : 1- : Aslı Yıldız

Emre Kıvılcım : 1- : Mehmet Karlı

Bennu Yıldırımlar : 1- : Seher Karlı

Hazar Motan : 1- : Beste

Oğuzhan Şener : 1- : Hakan

Hakan Karsak : 1- : Nevzat

Ümmü Putgül : 1- : Feride

Hande Elaman : 1- : Hatice

Ahmet Kaynak : 1- : Melih Güngör

Elif Çakman : 1- : Zühre

Kerem Alp Kabul : 1- : Selçuk

Asya Kasap : 1- : Derin

Elif Uslusoy : 1- : Mine

Deniz Altan : 1- : Fatoş

Elena Viunova : 1- : Keti

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.