📺Ya Çok Seversen 2. BÖLÜM FULL İZLE | Ya Çok Seversen KANAL D son bölüm Tek Parça, Son Bölüm İzle

14.07.2023
221
📺Ya Çok Seversen 2. BÖLÜM FULL İZLE | Ya Çok Seversen KANAL D son bölüm Tek Parça, Son Bölüm İzle


Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Ya Çok Seversen dizisinde heyecan dorukta. Ya Çok Seversen 13 Temmuz Perşembe günü yeni ve 2. bölümüyle ekranlara geldi. İzleyiciler, Ya Çok Seversen’nın bu haftaki ilk bölümünde neler yaşanacağını merak ediyor. İşte Ya Çok Seversen son bölüm bilgileri; Ya Çok Seversen 2. yeni bölümü…


👉YA ÇOK SEVERSEN 2. BÖLÜM İZLE


👉YA ÇOK SEVERSEN TÜM BÖLÜMLER İZLEYA ÇOK SEVERSEN 2. BÖLÜM KONUSU


Ateş’in eve gelişi Leyla ve çocukları şoke eder. Ateş evdeyken Leyla’nın dadılık yalanını sürdürebilmesi tehlikeye girer. Üstelik ekip her yerde dolandırılan damadın ailesi tarafından aranmaktadır. Leyla’nın bu çiftlikten başka gidecek yeri yoktur. Çocuklara uyum sağlamaya çalışmaktadır. Gerçek dadının gelmesiyle zor anlar yaşar. Ateş için yıllar önce çıktığı eve geri dönmek zordur.


👉YA ÇOK SEVERSEN 2. BÖLÜM İZLE


👉YA ÇOK SEVERSEN TÜM BÖLÜMLER İZLEYaşananlar yetmezmiş gibi avukatın imzalamayı zorunlu tuttuğu aile anayasasına göre kardeşleriyle beraber yaşamak zorundadır. Bunalan Ateş, evde kalabilmek için farklı bir yola sapar. Bu yoldan onu döndüren Leyla olur. Ateş sadece evde değil, şirkette de radikal kararlar almaktadır. Bu sırada ekipten Yakup, tüm ekibi tehlikeye sokacak bir adım atar fakat bunu herkesten gizler. Berit’in kaybolması mahkeme için delil toplayan Umut ve Füsun’un işine yarar. Ateş ve Leyla iyice köşeye sıkışır. Birlik olup Berit’i bulabilecekler midir?
👉YA ÇOK SEVERSEN 2. BÖLÜM İZLE


👉YA ÇOK SEVERSEN TÜM BÖLÜMLER İZLE


YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.