Aktris dizisi konusu nedir? Aktris dizisi oyuncuları kimler? Aktris dizisi ne zaman, Son Bölüm hangi platformda yayımlanacak?

13.05.2023
121
Aktris dizisi konusu nedir? Aktris dizisi oyuncuları kimler? Aktris dizisi ne zaman, Son Bölüm hangi platformda yayımlanacak?

Aktris dizisinin yeni tanıtım videosunun yayımlanmasıyla dizi severler Aktris dizisi hakkında araştırmalara başladı. Aktris dizisinin konusu, oyuncuları ve hangi platformda yayımlanacağı merak ediliyor. Peki, Aktris dizisi konusu nedir? Aktris dizisi oyuncuları kimler? Aktris dizisi hangi platformda?

Aktris dizisinin konusu ve oyuncuları araştırılıyor. Peki, Aktris dizisi konusu nedir? Aktris dizisi oyuncuları kimler? Aktris dizisi ne zaman, hangi platformda yayınlanacak? İşte ayrıntılar…

aktris dizisi konusu nedir pinar deniz basrolde aktris dizisi oyuncular 411d1157

AKTRİS DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Türkiye’nin en ünlü oyuncularından birinin gündüz ışıltılı hayatını, gece ise karanlık dünyasına geçişini gösteren bir dizi olan Aktris, izleyenleri kadın bir seri katilin dünyasının içerisine daldıracak.

AKTRİS DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Pınar Deniz

Uraz Kaygılaroğlu

Tolga Tekin

Ahmet Rıfat Sungur

Şebnem Hassanisoughi

İpek Çiçek

Serhat Kılıç

AKTRİS DİZİSİ NE ZAMAN, Son Bölüm İzle HANGİ PLATFORMDA YAYIMLANACAK?

Başrollerini Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı ‘Aktris’,  31 Mayıs’ta Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde Disney Plus’ta yayına girecek.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Deniz, Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak 4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da doğdu. 2 yaşından İstanbul’a taşınan Deniz 2 yaşından itibaren İstanbul, Tarabya’da büyüdü. Deniz, açıklamalarına göre, iki yaşına kadar Türkçe konuşmayı bilmiyordu. Bu nedenden ötürü arkadaşları arasında dışlanmamak için Arapça konuşmaya çekindiğini ve utandığını belirtmiştir.
İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Star TV’de yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynadı. 2016-2018 yılları arasında Kanal D’de yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakteri ile dikkatleri üstüne çeken oyuncu 2018 yılında FOX’ta yayımlanan, başrolünü Berk Cankat’la paylaştığı Bir Deli Rüzgar dizisinde Gökçe karakterini canlandırdı. Netflix’te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırdı. Günümüzde ise her Pazar reyting rekorları kıran 2021 yılında Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Yargı dizisinde Aşk 101’de birlikte rol aldığı Kaan Urgancıoğlu ile başrolleri paylaşmakta ve “Ceylin Erguvan” karakterini canlandırmaktadır.

Geçtiğimiz yıl 48. Düzenlenen Altın Kelebek Ödüllerinde Yargı dizisi ile En İyi Kadın Oyuncu ödülü almıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.